reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Cześć Dziewczyny!

Jestem Wrześniówką 2013.
Czekam i czekam na podforum dla Październikowych Mama i nic! A Wy tu już sobie gadacie :-p
Ja zobaczyłam kreseczki 21. stycznia. Beta w 25dc 334,1 dwa dni później 2065,0 :-D
Do lekarza idę dopiero 7. lutego...już przebieram nogami z niecierpliwości.

Obyśmy wszystkie(!) doczekały wspaniałych, Październikowych bobasków :)
 
reklama
To ja prawie od roku też przespanej nocki nie miałam, ale też pierwsze pół roku było lepiej w nocy ;) mój trochę starszy od Waszych ale sam jeszcze nie chodzi, na razie przy meblach i powoli zaczyna się puszczać ( mebli :) )
 
To ile nas musi być, żeby stworzyli nam osobne forum? ;)

Ja nie przespałam nocy od lata 2013 :D Końcówka ciąży to był u mnie horror...A potem, wiadomo, mała dzidzia. Na szczęście Hanula była BARDZO grzecznym dzieckiem. Spała całą noc z przerwami na cycusia ale nie płakała tylko było stęknięcie, ja Jej dawałam pierś, zjadała i spała dalej :) Teraz jeszcze raz je w nocy (wiem, wiem nie powinna...) także z utęsknieniem czekam na choć jedną przespaną noc ;)
 
Mrowkaa, dolga moja ma już trochę ponad rok a nadal przespane nocki mogę policzyć na jednej ręce ;-)
też jeszcze nie chodzi, tyle co przy meblach, pchaczyku i ze 2-3 kroki zrobi od stołu do kanapy.
Aniolinek byłaś chyba ze mną w lutówkach 2014 czyż nie?
wyjątkowo dużo mam z małymi dziećmi jest tutaj :-)
 
Dziewczyny ale naskrobałyście od rana :p gratuluję wszystkim którzy dołączają do naszej grupy. Dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego, zlecił mi witaminki Pragnacare (z kwasem foliowym i witaminą D), do tego będę łykać tran. Wypełniłam formularz do położnej i ma się skontaktować w nast. tyg, a pierwsza wizyta ok. 8 tyg. Dostałam sporo prasy, to będę mieć co czytać :) Super dziewczyny, ze mając brzdące decydujecie się na drugie, też tak bym chciała po roku kolejne :) bo większość znajomych to decyduję się na jedno.. Lekarz powiedział mi że mam infekcje dróg moczowych (robił test tydz. temu), ale ja nie czuję żebym miała, zero bólu, pieczenia. Do łazienki chodzę często bo mega dużo piję w ciągu dnia.. dał mi antybiotyk Nitrofurantoin, ale nie chciałabym go brać, może lepiej naturalne sposoby? coś polecacie ? xxx
 
Ostatnia edycja:
My się zdecydowaliśmy, bo zawsze chciałam mieć dzieci z małą różnicą wieku, ale na razie się boję, nie wiem jak to będzie. Co do pęcherza jeśli chcesz naturalnie to jedz suszoną żurawine i dużo pij, a mi w poprzedniej ciąży lekarz dawał taki lek Monural jedna saszetka i koniec, jak zawsze miałam problemy z pęcherzem tak całą ciążę spokój
 
reklama
Miedzy moimi corkami jest niespelna 2 lata, jak Ala skonczyla roczek splodzilismy jej siostre bo tez chcialam mala roznice wieku, i dla dzieci to super, maja wspolny swiat ale dla matki pierwszy rok z dwojka jest bardzo ciężki, bardzo bo starsza tez chce tyle samo uwagi co mlidsze a tu na wszystko mysi poczekac... ciezki to rok dla starszego "malucha" ale pozniej jest za to lepiej...

Pozdrawiam wszystkich i ciesze sie, ze nas coraz wiecej :)
 
Do góry