reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Xmama a Ty masz cukrzycę ciążową? Ja miałam w pierwszej ciąży i na szczęście się nie pojawiła w tej i poprzedniej.

Właśnie mąż wrócił z pracy i przyniósł mi z paczkomatu pieluszki bambusowe. Kupiłam tylko 4. Zobaczę jak się sprawdzą.

Tak mam cukrzyce ciążową, jestem na diecie i insulinie 2 razy dziennie

Tez zamówiłam pieluszki bambusowe 2 szt na próbę :-)

U dziewczynek raz lepiej raz gorzej. U Emilki jest wszystko ok ważymy juz 1830g. W niedzielę na chwile miałam ją przy piersi, ale mala nie umie i nie ma sily ssać wiec uczymy ze smoczka. Jak tylko osiągnie 2kg idziemy do domku.

A u Milenki mamy martwicze zapalenie jelitek w ostatniej chwili mała zareagowała na antybiotyk bo już mieliśmy wizję operacji przed sobą. Teraz będzie brala przez 10dni ten antybiotyk - zostało juz 6. I narazie nie ma mowy o uczeniu jedzenia bo jelitka musza odpocząć. Wazy 1640g czyli nawet jeszcze nie tyle co w dniu porodu.

No to tyle tak na szybko. Dziękujemy za pamięć :-*
Wysłane z mojego Microsoft Lumia 640 przy użyciu Tapatalka

Kochana pięknie sobie radzicie,ciesze się że Emilka juz lada dzień będzie z Wami w domu :tak:
Zobaczysz nim się obejrzysz a Milenka dołączy do szczęśliwego grona
 
reklama
W pierwszej ciąży też miałam insulinę ale brałam niestety 3 razy dziennie. Zresztą nie wiem czy słusznie, bo w szpitalu w Opolu jak leżałam to mówili, że mi ona nie potrzebna, bo cukry miałam ok i przy diecie nie pojawił się już w moczu. Zresztą wtedy krzywa cukrowa wyszła mi ok, ale właśnie w 28 tygodniu ciąży pojawił się cukier w moczu i u nas od razu szpital. I miałam tak jeździć co 2 tygodnie do szpitala na kontrolę,a byłam w sumie dwa razy i urodziłam.
 
Czesc dziewczyny :-)

Lilolo bedzie dobrze, trzymam kciuki.

Colly mi ostatnio pomaga tylko plukanie gardla woda z sola, moze sprobuj.

Ja od poniedzialku mam juz wolne i poki co sie nie nudze. Zaczelam pranie dla malego i porzadki. Kiedy moge sciagnac folie z materaca? Do terminu jeszcze 6 tygodni...
 
kamila - ekspertem nie jestem,ale słyszałam,że te wszystkie dzieciowe rzeczy dobrze mieć przygotowane na 2 tygodnie przed pojawieniem się dziecka,żeby zdążyły "nasiąknąć" domową florą bakteryjną a jednocześnie nie kurzyły się zbyt długo. A tak baj dy łej... ja materaca nawet jeszcze nie mam kupionego...a cc za ok 2-3 tyg... idę naprostować małża,że ma to załatwić w tym tygodniu.......................
 
Dziewczyny chwalę się - oficjalnie i prawnie jesteśmy właścicielami naszego nowego domku :-)

I jeszcze jedno - spakowałam swoją torbę do szpitala, mogę już jechac rodzić ;)

Julisia, moje gratulacje :) nie ma jak na swoim :)
Kurczę, może ja też już coś przygotuję do tego szpitala? Szczęśliwa,coś mi nie idzie to "bezoczekiwaniowe" myślenie :D


Dolga raczej napewno nie ja. Co prawda leze w szpitalu i do porodu będę leżeć ale narazie nic się nie zanosi na poród. Skurcze ustaly. Takze czuje sie jak na wakacjach na Bahamach haha. Przynajmniej mam fajne towarzystwo na sali i jakos czas leci.

Paulka, cieszę się, że trafiłaś na doborowe towarzystwo :) Ja tylko dzięki fajnej ekipie jakoś zniosłam pobyt w kwietniu :)

U dziewczynek raz lepiej raz gorzej. U Emilki jest wszystko ok ważymy juz 1830g. W niedzielę na chwile miałam ją przy piersi, ale mala nie umie i nie ma sily ssać wiec uczymy ze smoczka. Jak tylko osiągnie 2kg idziemy do domku.

A u Milenki mamy martwicze zapalenie jelitek w ostatniej chwili mała zareagowała na antybiotyk bo już mieliśmy wizję operacji przed sobą. Teraz będzie brala przez 10dni ten antybiotyk - zostało juz 6. I narazie nie ma mowy o uczeniu jedzenia bo jelitka musza odpocząć. Wazy 1640g czyli nawet jeszcze nie tyle co w dniu porodu.

No to tyle tak na szybko. Dziękujemy za pamięć :-*
Wysłane z mojego Microsoft Lumia 640 przy użyciu Tapatalka

Lilo 3mam &&& za Dziewczynki :) Wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej :)

Na temat zabobonów się nie wypowiadam.

Co do umiejscowienia "nowej" członkini rodziny, to na początku chcę ja mieć w łóżeczku przy sobie... A później spróbujemy wynieść je do salonu (ściana obok). Trudno powiedzieć jak będzie.

Spokojnej nocy :)
 
Kitek słodkich snów :-)

U nas też synek na początku będzie spał w łóżeczku w naszym pokoju.


Ja też idę się położyć. Dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :-)

Lilolo bedzie dobrze, trzymam kciuki.

Colly mi ostatnio pomaga tylko plukanie gardla woda z sola, moze sprobuj.

Ja od poniedzialku mam juz wolne i poki co sie nie nudze. Zaczelam pranie dla malego i porzadki. Kiedy moge sciagnac folie z materaca? Do terminu jeszcze 6 tygodni...

Ja ściągnęłam folię wczoraj,wystawiłam materac na balkon żeby się cały dzień wietrzył bo śmierdział nowością,a dziś już go ubrałam i łóżeczko jest gotowe na przyjęcie małego towarzysza :-)
 
reklama
Do góry