reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ja tylko chciałam zameldowac, że u mnie nic się nie dzieje, brzuch mam opuszczony i w końcu nie mam zgagi yeah... Jaka ulga

Męża mam w domu i czasu nie ma, więc doczytam później

Małkus gratulacje, chyba poszło bardzo szybko :)

So_happy pięknie zdjęcie :)
 
reklama
Dziewczyny rzeczywiscie byla szybka akcja, zdecydowalam sie o 23 ze pojedziemy sprawdzic czy cos sie dzieje bo skurcze mimo ze malo bolesne to regularne i dobrze ze ppjechalismy bo o 24 dostalam porzadnych boli, za chwile odeszly mi wody i jak doszlam na porodowke to dostalam partych tak silnych ze nie moglam powstrzymac mimo krzykow lekarzy zebym jie parla bo szyjka mi peknie bo nie gotowa to corcia wyszla na jednym partym o 00:55 na szczescie nic nie peklo, obeszlo sie tez bez ciecia, czuje sie rewelacyjnie, po 2 h bylam w toalecie, wykapalam sie, rewelka! Jedynie moje hemoroidy mnie wkurzaja ale na szczescie male skurczybyki! Zdjecie na zamknietym wrzuce:-)
 
Małkus super ,że się dobrze czujesz i gratulacje .Też mam jednego skurczybyka i boję się ,że przy porodzie zaatakuje położną .Wiem co to znaczy leżeć z partymi i nie przeć masakra ,ale dałaś radę .
SO_happy i x mam ,ale fajne fotki dzieci jak z obrazka :-)
Dolga ja też chcę opuszczony brzuch bo nie mogę oddychać .
Julisia muszą sprawdzić wszystko gdyby sytuacja była poważna pewnie interweniowali by natychmiast .
 
OMG!!! Ale się tu zadziało od wieczora... SZOK :szok:
Lecicie Laski z koksem! Super! Oczywiście u mnie mimo chodzenia po schodach, seksu i ogólnie aktywności fizycznej - NIC. Pojedyncze skurcze. Zastanawiam się, czy nie przenoszę :-D Leci mi już 39tc...

Dagpio - ja nie mam żadnego mrowienia, ale może masz ciut za ciasny stanik pod biustem? No sama nie wiem, może to nic takiego...

Paulka, no w końcu się odezwałaś Kobitko!!! Gratulujemy!!! Czekamy na foto :-)

Dolga, rozwarcie 2cm to niezły start! I czop - super... Ale seksu na tym etapie też bym unikała :-) Jeszcze mały z siniakiem na czole wyjdzie :-D

Xmam, pięknie!!!!! Nawet bez obróbki wygląda zajebiście :-)

Małkus!!!!! Gratulacje, jesteś mega szybką Babką! Z zaskoczenia normalnie wzięła i urodziła no :-)

Julisia, nie martw się - nawet jeśli zostaniesz na dwa dni na oddziale, to może lepiej - poobserwują sobie Maluszka, tak trzeba... Ja tam jestem przekonana, że wszystko jest w porządku :-) Daj znać jak już będziesz po badaniu!

Normatywna, ale akcja, każda pewnie by miała wrażenie, że to już :-) Ale skoro już tak często się pojawiały, to może się dzisiaj wieczorem powtórzą :-D Trzymam kciuki!

So_happy - a to nie są BLIŹNIAKI!?!?!?!

Dbdg - trzymam kciuki, aby Mała dobiła do tych 2,5kg, ale ważniejsze - aby się ułożyła główką do dołu!

Kasiu, ja też mam wizytę 06/10 jakbym do tego czasu nie urodziła. Ciekawe czy do niej dotrwam...

Czekam do 6 aż mi Obi otworzą ;)
Hahahahahah - the best!!!
 
Dzień dobry :-)
A ja myślałam że to październik tak rozpoczniemy otwarcie forum MALUSZEK a tu proszę już we wrześniu :-)
Małkus GRATULACJE

Julisia daj znać jak tam ta wizyta i jak maluszek czy się rozbrykał...

Buba normalnie bijesz wszystkich na głowę

So-happy, Xmama pięne fotki

Dbdg Ty się nie śpiesz tak z tym porodem bo ja liczę że się z Tobą w kolejce załapię ale mam cel dotrwać do października. Bo moje wyniki z GBS leżą jeszcze nie odebrane.:-)

Poza tym podpisuję się obiema rękoma pod prośbą stwórzmy zamknięty wątek na fotki maluszków. Nie wszyscy mają dostęp do Waszego zamkniętego, a nie wszyscy będą chcieli wklejać fotki na ogólny.

Lilo fajnie że Emi już w domku 3mamy kciuki za Mili

Krewetka fajnie że masz małego pomocnika
 
reklama
Do góry