reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

so happy widziałam na fb zdjęcia. Piękne są. A dwaj starsi synowie jak bliźniaki :tak:

mamuśka Twoje zdjęcie też cudne, czekam na resztę :tak:

paulka ogromne gratulacje!

małkus też się właśnie zastanawiałam ostatnio jak to jest z tym podwójnym n w imieniu. Tylko, że ja bardziej pod kątem imienia Juliana/Julianna. Koleżanka ma córkę Liliannę. Czytałam też, że zależy od danego urzędu, może warto zadzwonić do Waszego i zapytać?

ela witaj ponownie :-)



Mi w poniedziałek rano odpadło chyba kawałek czopu. Był normalny, bez krwi. A dzisiaj cały dzień odczuwam skurcze, nieregularne, nawet na zegarek nie patrzę. Mam nadzieję, że po 10.10 urodzę. Jutro będzie miesiąc do planowanego porodu.
 
reklama
Buba, niestety nie biała i nie 100% bawełna. [emoji24] Jutro potraktuje te plamy vanishem.

Super fota xmama [emoji7] Fatycznie, super rodzinka! [emoji106]

Dolga, no to chyba jesteś kolejna... [emoji6]

Byłam na tych grzybach, ale ani jednego nie znaleźliśmy... Pustki. Pospacerowałam trochę chociaż.
Od 8 byłam na nogach, dopiero teraz się położyłam, padam na mordkę.

Dziewczynki po cc: czy można mieć pomalowane paznokcie u stóp? Bo chyba przy SN to nie ma znaczenia?

Lilolo, co tam? [emoji6]
 
Paulka gratulacje!!!!

Xmam ślicznie ! Czekam na więcej.

Po ktg i jak szłam na luzie i nawet pisalam ze żadnych rewolucji sie nie spodziewam jest jednak inaczej. Maly byl bardzo spokojnyna badaniu, mial niskie i dosc plaskie tentno. Mnie to nie zaniepokoilo bo przed wyjazdem na badanie tak szalal ze caly mi brzuch latal, wiec w czasie badania odsypial. I pomimo pro nie dalo nam sie z polozna go obudzic. Jednak lekarz zobaczyl wynik to kazal powtórzyć badanie i jak nic sie nie zmieni to kladzie mnie na oddzial. to powtorka ja juz trochę zestresowana takim obrotem sprawy. Polozna przyniosla mi kawę i ciastka co by pobudzic małego. Pomoglo ale w niewielkim stopniu. Ginek zrobil mi jeszcze usg, niby ok. Podsumowujac mam bardzo pilnie liczyc jego ruchy a jutro na 11 zgłosić się do sxpitala na badanie. Jak nic sie nie zmieni to zostawi mnie w szpitalu. Wydaje mi sie ze to tylko lrniuszek pospal po szalenstwacn, ale bardzo się denerwuje. Z jednej strony nie chcę isc na oddzial jezeli nic się nie dzieje, ale lepiej dmuchac na zimne. Dopakowalam torbę, ustaliliśmy plan działania na jutro (bo oczywiście jak potrzeba to akurat jutro moj ma najważniejsze spotkania z klientami :/ jak cos to oczywiście odwola ale na razie zaplanowalismy ze przyjedzie moja mama mi pomóc). Trzymajcie kciuki zeby jutro msly ładnie sie zaprezentowal
 
My już w domku :)
Emilka cud aniołeczek, śpi i je. Spokojna bardzo. Po wizycie okulisty jest ok u E u Mili mamy retinopatie I stopnia, ale ponoć to samo się cofnie. Za miesiąc powtórka badania. Mała ma zalecone specjalne mleko dla wcześniaków. Oby ładnie przybierała:tak:

Młoda siostrą narazie nie zainteresowana.

Gratuluję rozpakowanej mamusi :))

Julisia,

Trzymam kciuki by jutro był lepszy zapis &&&

Malinka,

CC nie jest takie straszne :) sama zobaczysz. Najważniejsze by Zuza przyszła zdrowo i bezpiecznie na świat:)

Dolga,

No jak mamy czopa z krwią to juz blisko godziny zero :-D

Małkus,

Weź ciepły prysznic. Jak kochana nie pomoże to do szpitala :) powodzenia!!

Buba,

Robota z kanapą faktycznie spierdzielona. Jak mnie tacy partacze irytują #*!!*@! Trzymaj się kochana i tak sobie pięknie radzisz :)

Dobranoc!!
Wysłane z mojego Microsoft Lumia 640 przy użyciu Tapatalka
 
Paulka gratulacje!!!! Odpoczywaj....
Dolga, Malkus &&&
Ja po sn i nacieciu... sex dop po 4 m-cach, bo bolało jakby mnie miało rozerwać ale za to potem wrażenia jakby intensywniejsze. ... jedynie trzeba cały czas ćwiczyć te mięśnie kegla.... moje po porodzie jakby nie istniały. ..
Buba przykra sprawa z ta kanapą, ciągle coś. ...
Lilolo super ze Emi juz w domku a za Mili &&& żeby szybko dołączyła do siostry...
 
Witam poranie,

Jak zwykle wyspana ;)

Czekam do 6 aż mi Obi otworzą ;)

Malinka- będzie dobrze trzymam kciuki a i pezy cc masz pewność że łatwiej i bezpieczniej Zuzi będzie przyjść na świat w tej sytuacji.

Paulka- GRATKi!!!!

Lilo- supcio jedna kruszynka już na włościach :) trzymam kciuki za siostrę :*

Małkus - jak tam?

Dolga- czyżby kolejna do rozpakowania :) coś październikówki zawojowały wrześień zahaczając o sierpień. ;)

Julisia-nie stresuj się, mały poprostu może miał leniwszy dzień. Jeśli łożysko, przepływy, wody są ok to myślę że wszystko jest w porządeczku. Trzymam kciuki aby jutro się rozbrykał ;)

Dbdg- walcz jutro z vanishem, pomocz trochę. Co do Cc ja miałam z pomalowanymi i w pełnym makeup ;) bo tak jak pisałam kiedyś był poród nieplanowany, jechałam na badanie usg a potem miałam jechać na spotkanie z klijentem więc wyrechtowana byłam ;) jak się okazało że natychmiast tniemy chciałam zmyć ale anestezjolożka powiedziała że nie ma potrzeby.

Xmam- cudo!!!! Aż miło popatrzeć na szczęśliwą rodzinkę! Super!

Akat- dzięks :* ciągnę jeszcze ten wóz ale jak skończe i urodzę.....ściągam mleko i idę w balet ;)

Sohappy - pokaż foty :) uwielbuam brzuszkowe sesje!

Miłego poranka :*
 
reklama
C
krewetka łądnie rośnie Igorek :-) mam pytanko, czy Twoja córcia ma na imię Liliana czy Lilianna bo my chcielibyśmy córce dać Lilianna tylko niewiem czy w urzędzie tak wpiszą bo oni ponoć mają swoje wydzimisie...

bez problemu dasz Lilianna bo jest nawet bardziej popularne niz Liliana, moja ma Liliana- nie beda Wam robic zadnych problemów

O 10.23 przyszedł na świat mój synuś. 55cm 3350g szczęścia ;) niestety cc pod narkoza bo mam jakies uczulenie na plecach. Dopiero jutro w południe będą mnie pionizować takze sobie odpocznę :)
Gratulacje :-)

My już w domku :)
Emilka cud aniołeczek, śpi i je. Spokojna bardzo. Po wizycie okulisty jest ok u E u Mili mamy retinopatie I stopnia, ale ponoć to samo się cofnie. Za miesiąc powtórka badania. Mała ma zalecone specjalne mleko dla wcześniaków. Oby ładnie przybierała:tak:

super wiesci:tak:

O godzinie 00:55 urodzila sie moja coreczka z waga 3090g i 54cm, jest sliczna :-)

Gratulacje:-)
 
Do góry