reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cześć wszystkim! Jeśli mój post jest niezgodny z regulaminem to przepraszam, zaraz go usunę. Jestem początkującym fotografem noworodkowym szukam maluszków ( do 14 dnia życia )na DARMOWĄ sesje noworodkową w Lesznie (wlkp.) i okolicach - w domu maluszka. Aby wziąć udział w darmowej sesji wymagana jest pisemna zgoda rodziców na publikację zdjęć. Jestem po kursie fotografii nowordkowej u jednej z najlepszych fotografek w Polsce.Chętne mamy zapraszam
 
reklama
Gratulacje Tekila. A jak Ty się czujesz?

Z tymi szumiącymi zabawkami to różnie. Moja nie reagowała na szumy (testowałam z apki), siostry mała za to się uspokajała przy Szumisiu. Ja kupię jeśli maluch będzie "chciał/akceptował".
 
Bellina moja co prawda nie uspokaja sie, ale przy szumisiu spi po godzinie czy dwie, a bez budzi sie co 15 minut.
W ogole mam wrażenie, że mojej trudno wrjsc w drugą fazę snu. Ciagle jest jakby na czuwaniu.
Patka co z wami ?
 
Ja czuje się w miarę, staram się wstawać, chociaż te łóżka są wcale nie przystosowane do kobiety po cc :-( nie ma się jak podnieść, zmiana pozycji to koszmar a karmienie...Tylko na płasko bo nie daje rady podnieść oparcia z tą blizna.

Ogólnie Borys śpi od wczoraj, piersi jeszcze nie chce, nie jest głodny. Od czasu do czasu go przystawiam ale jeszcze ma czas na to :-) marzę, żeby wrócić do domu :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila to podnieś sobie zanim się położysz :) ja miałam ciągle podniesiony zagłówek nawet jak mnie przełożyli ze stołu na łóżko[emoji14]
Co do łóżek to fakt ze ciężko się z nich wstaje... ja jestem jeszcze wysoka ale widziałam jak niektóre pacjentki praktycznie musiały zeskakiwac z nich...

Wstawanie same w sobie nie było trudne jak juz znalazłam sposób czyli lekko na bok. Nogi spuszczalam z łóżka i na lokciu się podnosilam do siadu.
To tylko kilka dni problemu i bólu a później jakoś leci... no i faktycznie w domu najlepiej się dochodzi do siebie :)


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dobrze z mała już lepiej powiedzieli ze to normalne,ale ja byłam ze sobą w szpitalu bo zaczęłam mocno krwawic i skrzepy straszne ze mnie leciały na szczęście jest ok. Dziewczyny jak ja tak patrzę tam na dół to płakać mi sie chce to kest jalaś masakra. Niestety poodczas porodu peklam jakoś do 3 stopnia. Msm nadzieje ze jako tako wróci to do normy.
 
reklama
Patka, na szczęście w dzisiejszych czasach można sobie pomóc, nawet jak obrażenia są znaczne. Są różne zabiegi medycyny estetycznej, fizjoterapia. Nie martw się na zapas, teraz wszystko jest jeszcze świeże i może okaże się po okresie rekonwalescencji, że wcale nie jest tak źle i wszystko się ładnie zagoiło.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry