reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Agica Dużo zdrowia dla córeczki a Tobie szybkiego i bezbolesnego rozwiązania. U mnie mimo odejscia czopu nic się nie rozkręciło. I też pewnie będę miała wywołanie. Tylko że w poniedziałek do szpitala ide.
 
Agica szybkiego rozwiazania i zdrowka dla córy!
Betka, a jak twoje koty?
Idziemyna spacerek zaraz, troche sie boje bo pospala troche to moze mi ryczec na dworze.
Znów tescie do mnie przyjezdzaja dzis, wkurza mnie to, ze na spacer z dzieckiem nie pójdą tylko w domu, a co to dla mnie za pomoc w domu? Ani nic nie zrobie, ani sie nie przespie, ciul nie robota...espunisan dajemy i chyba działa dziecko mniej marudne. Faktycznie mleka wieczorem nie mialam i mloda pol butli wypił a wczoraj
 
Patka, u mnie pomógł sudocrem.

Ooo matko, jak ja bym chciała zrobić sobie dzień wolnego! Mała moja spędza pół dnia wisząc na cycu, w domu sajgon, więc jak wieczorem udaje mi się ją sprzedać mężowi to próbuję nadganiać, ale łatwo nie jest, mam wrażenie że szczególnie prasowanie przy dziecku to się jakoś cudownie rozmnaża. Jedyne co mi się udaje to wyjść codziennie na solidny spacer z nią i psem, zawsze sobie pochodzę w ciszy (w wózku nie płacze!) i wracam do domu z nową energią.

U mnie już po połogu, byłam dziś rano u lekarza i wszystko jest jak najbardziej ok. Mimo, że to był ciężki czas to jednak szybko zleciało.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny które kładą dzieci to łóżeczka-czy tak od pierwszego dnia było?W nocy też? I w czym w końcu przykrywacie??
A i czy macie te monitory??

No ja póki śpię z Młodym bo się boję go tak"daleko" odłożyć... w dzień leży w tym płaskim bujaki tony love a nocy z nami :-(

Przez ta akcje ze ślinka (choć teraz myślę, że mi się wydawało i spanikowałam) to mam schize, że się udławi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agica kochana powodzenia!!!
Wiktoria a koty jeden udaje ze nie widzi a druga patrzy z daleka na malego tak mnie denerwuja i meza maly np placze a te pod nogami sie plączą bo one najwazniejsze glodne wywalam je na dwor bo mnie wkurzaja w ogrodku siedza.
Ej ja nawet na spacerze jeszcze nie bylam bo co chce isc to zawsze cos w biegu robie maly dzis marudny przysnie na godz i budzi sie z placzem wielkim
Meza nie ma obiadu nie ma a ja uziemiona przy synku nic nie moge zrobic!
Wiktoria a w co ubierasz Lenke na dwor w gondole? Spiworek jakis czy cos?
Ja moze jutro pojde tylko jutro dwie wizyty u lekarzy mamy az sie boje.
Tekila ja to sie boje malego w ten lezaczek klasc ja poczekam jeszcze niech ma msc.
 
Do góry