reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja też tylko piersią. Jutro na noc dam butle może ładniej mi zasnie. Beatka tu nie ma reguły. Bylo super, teraz dramat z nocami. Dzis slaniala się, wszedzie przysypiala, a po kąpieli nowo narodzone dziecko i nie chce spac.
 
Taak karmimy juz nawet dwie godz z przerwami na zmiane pampersa..ahh a kiedy ja zasnę?
Maz sobie cwaniak spi w drugim pokoju.
Kamila a Ty pewnie na zmianę karmisz
 
No my też się karmisz i przebieramy nie ma co narzekać potem wszystko zapomnimy maleństwa nam to wynagradza uśmiechem pierwszymi słowami pierwszymi krokami itd Beatka przy pierwszymku mąż też uciekał do innego pokoju teraz odziwo jeszcze nie ale poczekam bo jak narazie miał popoludniowki i nocki a zobaczymy jak będzie miał na rano to pewnie ucieknie żeby się wyspać jak bym mogła to sama bym tak zrobiła ale my kobilety przynajmniej ja ze musiałabym być padnięta żeby usnac w drugim pokoju i niewiedziec czy mąż słyszy go czy wstaje do niego tak jak ja my mamy to mamy instynkt a facet ma instynkt ale chyba do piwa ha ha ha
 
reklama
Wiecie co ja też używałam kapturka ale położna w domu nauczyła mnie bez mimo, że mam bardzo małe sutki. Poproście Wasze położne niech pomogą. Nam nauka zajęła dzień i karmię bez choć czasami mały jeszcze ma problem.
Ale bez jest milion razy wygodniej. No i może przez kaptur dzieci łykają więcej powietrza i te stąd kołki.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry