reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiki bylas u lekarza czy polozna stwierdzila te kolki? Ja tez o tym pomyslalam ze moj maly zlopie cyca caly dzien wieczorem na noc az sie trzesie i juz mowie moze mu nie wystarcza..
 
Betka bylam u pediatry. I faktycznie podalam espunisan chwila i dziecko spokojne, kupilam tez te rurki do pupy co sie wsadza. No wiec ja kupilam bebilon i zobaczymy, na razie niech stoi w razie w
 
No my ten espumisan kupilismy w week w nocy wtedy co moj maly meczyl sie cala noc z gazami kupka itd i pomoglo od razu!
Zamowilam wlasnie ze stronki te krople sab simplex niemieckie niech sa w domu.
Mi tez sasiadka polozna polecila kupic mm zeby bylo w razie co
 
Cześć Dziewczyny

Nie dam rady nadrobić wszystkich postów, napiszę krótko co u nas :-)
Pierwsza noc w domu była trudna Mały nie spał od 1-5 co chwilę się budził i zanosił płaczem. Mąż go bujał i co zasnął to od nowa :-) wykończył tatę i następnego dnia Tata padł :-) :-)

W dzień super było, dziś w nocy też. Trochę pomarudził od 23-1 ale poszłam z nim do innego pokoju i udało się mi go nakarmić i poszedł spać. Od 5 budziłam go na karmienie do po 6... 20 minut ssał i później spał i spał i znowu godzina budzenia...:-)
Ogólnie jest ok, pokarm mam, piersi produkują na bieżąco i nie było tragedii jeszcze. Też odciągałam trochę :-)

Wczoraj była położna, wszystko ok. Mąż kąpał przy niej, a dziś będzie pierwsza próba bez nadzoru :-)

Rana po cc ładnie się goi, i czuje się tak z dnia na dzień lepiej, ale wiadomo to jednak operacja i zanim bezie ok to mina pewnie tygodnie..


Nie wiem kiedy będę mogła coś nosić ciężkiego, bo teraz to martwię się tym jak wyciągnać będę wózek z auta??? Koleżanka kazała bardzo uważać bo ona po tygodniu kilka razy wzięła mała w nosidle i jej się rana rozeszła.....

Jutro zaczynam werandowanie a w niedzielę pójdziemy na spacer :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i też miałam taka akcje, że mały dziwnie oddycha a raczej jakby gęsta ślina się zapowietrzył, cały taki jakiś dziwny wyprostowany i taki nie umiem określić jaki ale dostałam zawału. Matko jaki to strach

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna 4 cm super to zaraz kochana urodzisz:)

Tekila swietnie ze sobie radzicie:)

Współczuje kolek dziewczyny moja córa tez sie męczyła, mialam kropelki angielskie, niemieckie i polskie ale średnio pomagały:( jesli mały tez bedzie je miał to wysyłam go do Polski do babć na 3 miesiące ;)
 
reklama
Justuna oby szybko teraz poszlo ! M
Espunisan zdzialal cuda! Dziecko spokojnie, śpi, nie marudzi, normalnie cud. Źle ją ocenilam, myslalam, że taki egzemplarz, a ona bidulka cierpiała. Wróciła mi nadzieja, że bedzie lepiej
 
Do góry