reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Larkaa super, ze zupka wyszla.

Nevka to juz raczej powazne jesli stracil prawo jazdy prrzez alkohol.

Moj kochany maz umyl dzis okna w domu. Udalo mi suecwyprac i wyprasowac zaslony u babla. My z mezem padnieci a Adus lata jak helikopter
 
reklama
Melduję się wieczornie ;-) ;)

Dziewczyny ile ja się dziś nabuczałam !! Oglądałam super film i tak wyłam:rolleyes2: Oj szaleją hormony:yes::yes:
Nadal zwracam, muli mnie cały dzień.. taki ciężar w żołądku czuję.. Nic bardzo zjeść nie mogę, np. na obiad 4 łyżki pomidorowej, 5-ta już by mi nie weszła:baffled: Ratuję się paluszkami i podgryzam od czasu do czasu żeby z głodu nie paść.. Marzę o zwykłych kukurydzianych "flipsach" ,ale tu nigdzie takich dostać nie mogę:oo:

Nie sypiam za dobrze w nocy, ale każdego dnia nie mogę się doczekać wieczoru, żeby w piżamie, wykąpana zakopać się w pościeli;-) ;)
Spokojnej nocy dziewuszki :yes:
 
Również się witam wieczorem. Dzisiaj mogę napisać Wam że wiem co czujecie jak zaczynacie się martwić nagłym brakiem objawów. Właśnie dzisiaj to przechodzę wszystko mi opuściło i jestem przerażona że coś jest nie tak mało tego rano mnie dwa razy trochę zakuło w podbrzuszu. Mam jakieś dziwne przeczucie że coś jest nie tak. Mój tż mnie uspokaja ale ja już sama nie wiem a tu jeszcze prawie 2 tygodnie do wizyty. Oby wróciły jakieś objawy chociaż lekkie....
Ja dzisiaj jadłam serek wędzony, sałatkę którą zawsze sama robie z kurczakiem pycha trochę słodyczy ale bez szału.
Miłego wieczora dziewczynki i dobrej nocki
 
Ja juz tez lepiej sie czuje. Zostaly wstret do niektorych zapachow i bol piersi ale to juz prawie poczatek 12 tygodnia wiec mysle ze powoli bedziemy wracac do swiats zywych;)
 
Bulisia u mnie w poniedziałek zaczyna się 12 tydz.. Bylo już kilka dni naprawdę fajnych a od 2 dni mam wymioty, czego wcześniej nie było :(
Oby mi to przeszło jak najszybciej :/
 
Dziewczęta drogie powiedzcie co to może być. Ból w pośladku, jakby w kości podczas chodzenia. Parę dni temu w lewym a teraz w prawym. Goglowy wujcio sugeruje rwe kulszową ale tam więcej objawów jest i ból promieniuje do nogi a ja mam go tylko, za przeproszeniem, w dupie. wiecie co to za miła przypadłość?
 
Persea, też tak mam. Mięśnie się rozluźniają i nie trzymają jak trzeba. To od kręgosłupa. Wystarczy poschylac się parę razy nad zmiana pieluchy i gotowe....
 
Nie mogę się doczekać środy :cool2:
@PerseaNigra niestety nie pomogę Ci, nie mam pojęcia co to może być.

DZIEWCZYNY POMÓZCIE ! co na zatoki ? Bo już dzisiaj chyba umre, żadne inhalacje nie pomagają, POMOCY :no:
 
reklama
Do góry