reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U mnie cera na twarzy się poprawiła, ale z kolei na plecach masa różnych małych wyprysków. Jeśli chodzi o wagę to na razie stoi w miarę w miejscu, a brzuszek zaczyna być ledwo widoczny.
 
reklama
hej dziewczyny, wczoraj pojechałam wkoncu odkupic od innej mamusi rogala motherhood, jest juz wyprany i sie suszy, dzis pierwsza noc bedzie- juz sie doczekac nie moge.

ja cere na poczatku miałam super, a teraz co jakis czas cos wypryszczy, tez bym chciała córke ale z synka sie tez bede cieszyła bo jednego juz mam słodziaka ;-)

narazie waga stoi, choc apetyt juz mam spory ale o dziwo owoce w ogóle nie wchodza, bardziej nie miesne rzeczy- nalesniki, placki ziemniaczane, kluski- wiec akurat shit takie kaloryczne zarcie

z Leo przytyłam łacznie 12 kg jakos,
 
Magda a co to za rogal???

ja to na razie apetytu brak- jedynie na co mam ochote to rosól :/
ja w pierwszej ciazy z Julka to az 20 kg, mam nadzieje ze teraz bedzie duzo duzo mniej :)
 
Strasznie mi się podobają te stwierdzenia ładna cera to chłopak. Itp. Ale macie ostatnio produkcję, a u nas jakaś faza buntu i młoda potrafi 30-40 min płakać bez powodu wiec wieczory ciężkie a do tego nauka wiec pewnie zniknę na jakiś czas
 
Dziewczyny - ja tak całkiem z innej beczki się wtrącę, bo jest wątek o książkach i jest o tym, co ciekawego w sieci, a ja chciałam Wam polecić czasopismo, które i mi polecono - miesięcznik M jak Mama. Świetne porady zarówno na czas ciąży jak i po ciąży - dużo artykułów, porad, reklam, źródło wiedzy dla wszystkich mam, szczególnie dla tych po raz pierwszy, a cena śmiesznie niska, bo 4 zł.
 
Ja jakoś pism w ogóle żadnych nie czytam :-) w ogóle to boję się za dużo czytać porad itp bo później oszaleję :-)
A ja kurczę dziś mam dwie wizyty ( jedną w Gminie a druga tą pożegnalne zebranie z rodzicami w szkole) a tu wstaje i zimna woda... a ja głowa do umycia :-\ średnio to wyszło i wyglądam dziwnie... Ech Chi za pech :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry