reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
1481837792-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wpadlam tu jak torpeda i o na samym progu sie osmarkałam ze śmiechu po same puste cycki.

Jagodowa mamo jestes the best masz u mnie medal za walke za checi za samodyscypline kłaniam sie nisko.
Powiem Ci tak moja walka skonczyla sie dosc szybko mialam dosc terroru kp mialam dosc placzu mojego dziecka ktore nie przybieralo na wadze ktore bylo ciagle glodne i chwala temu kto wynalazl mm.
Poleglam na polu walki a los ze mne zadrwil i po 5 tygodniach suszy w cycach gdzie ja juz dawno sie poddalam pojawilo sie mleko tak samo z siebie cos mu odwalilo i sie pojawilo ze spoznionym zaplonem. I wiesz co olałam je tak jak ono olalo mnie 5tyg wczesniej. Karmie mm i jestem z tego dumna mam w domu kolekcje butelek z nudow i wygody myje je wyparzam i zapelniam. I witam w klubie bo wiem ze ty robisz to samo z usmiechem na twarzy.

Tekila nie raz juz sie tu osmieszylas nie raz probowalas pokazac nam tu swoje mądrosci i jakos nigdy Ci sie nie udalo. Wiesz masz szczescie ze nie spotkamy sie nigdy gdzies na ulicy bo za to co dzisaj tu napisalas powinnas dostac wysuszonym cyckiem liscia od kazdej tu mamy ktora urazilas.
I wiesz co zycze Ci zebys choc raz musiala sie nameczyc z wymysleniem sposobu na jakas nie ksiazkowa przypadlosc. To moze wtedy przestanies sie wymadrzac i zauwazysz ze nie jestes pępkiem świata.

Dziewczyny nie dajmy sie zwariowac nie kazda z nas czuje kp nie kazda z nas moze i nie kazda z nas chce. A to jak karmimy nasze dzieci to tylko i wylacznie nasza sprawa i nikomu nic do tego.

Betka ja Cie naprawde doskonale rozumiem tym linczem bo to co ja przezylam w szpitalu proszac o mm dla malej to byl horror ktorego ja nikomu nie zycze.
Glowa do gory jestes zajebista mama nie wazne jak karmisz wazne ze Twoj syn jest najedzony i zadowolony a ty szczesliwa.
 
Wchodzę na forum po kilkunastu godzinach nieobecności a tu taka burza. Może mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, ale nie do końca rozumiem co tu zaszło. Mimo wszystko uważam, że Tekila nie miała złych intencji i nie chciała nikogo oceniać. Ja po części zgadzam się z tym, że mamy zbyt często rezygnują z kp tylko dlatego, że brak im właściwego wsparcia i wiedzy i piszę to na podstawie własnego otoczenia, a nie forumowych historii. Nie znam was dziewczyny, nie przyszłoby mi do głowy, żeby oceniać wasze decyzje i metody karmienia, zresztą nic mi do tego, ale niezależnie od waszego zdania uważam, że ta nagonka jest jednak trochę przesadzona.
A na marginesie to moim zdaniem kp ni cholery nie jest wygodne, ja karmię tak już trzy miesiące i za każdym razem jak chcę wyjść bez dziecka nawet na godzinę to muszę najpierw upewnić się, że mam wystarczające zapasy odciągniętego mleka, które wcześniej muszę zorganizować. O dłuższych wyjściach mowy nie ma oczywiście, no chyba że w międzyczasie mogłabym odciągnąć mleko gdzieś w toalecie. Jak wszędzie każda metoda ma swoje słabe i mocne strony.
Nie chcę być stroną konfliktu, ale na koniec napiszę jeszcze, że dziwi mnie trochę, że w nas matkach jest tyle chęci pociśnięcia komuś, obrażenia, pokazania swoich racji za wszelką cenę. Wchodzę na forum na zwykłe babskie pogaduchy a nie licytację kto wie lepiej.

A z innej beczki to Wiktorka, zazdroszczę Pragi, uwielbiam to miasto i mam nadzieję, że się dobrze bawicie!

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Papcia wiem co przeżyłaś w szpitalu u mnie było to samo aż mąż się wkurwił i poszedł do apteki kupił chyba z 10 buteleczek i mi przyniósł mina położnych bezcenna i dzieciatko najedzony nikt mi nie pomógł w szpitalu a to moje drugie dziecko wiec wiem co nieco o karmieniu walczyłam choć diabetolog mówiła ze będzie ciezko z KP i spotkałam się z wieloma mamami które miały cukrzycę i karmią mm niestety ta choroba pokonuje mamuśki i to bardzo często
 
Do góry