reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Amelki - Agusinki, Arka - Kromy, Patryka - Roxxanki z okazji ukończenia 3 roku życia.
 
Ostatnia edycja:
Hejjjj

Wszystkim dzieciaczkom spóźnione wszystkiego naj :*** Moc uścisków i buziaczków :)

Baśka jak się czujesz????

u nas pogoda okropna brrr zimno, wieje, pada
za chwile idę po młodego do szkoły
miłego dnia :)
 
She czuję się ok ale czasem wydaje mi się że jestem hipopotamem:-Dciążko mi już i w ogóle nic się nie chce.

No i 18listopada mam się zgłosić do szpitala na skierowaniu pisze że mam mieć cc ale kiedy mi ją zrobią to sama nie wiem mam tylko nadzieję że w miarę szybko i nie będe musiała tyle tam siedzieć i czekać:confused2:
 
reklama
BASKA mi zaprogramowali cc na 27 wrzesnia i wtedy tez zrobili ale do szpitala musialam sie stawic poprzedniego dnia na wieczor.cala "impreza" cc trwala 21 minut. dasz rade:)
 
Do góry