reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny!!! Zmiana u nas [emoji3][emoji3]
Nie będzie Oskara, bedzie Aleks [emoji173][emoji173] po prostu Aleks [emoji3]
Bartek mnie namówił i w sumie od jakiegos czasu zaczęło mi sie podobac to imie i widze mojego synka z nim [emoji3]
Dałam tylko mojemu ultimatum ze jak będzie drugi syn to będzie Maksymilian i sie zgodzil takze mamy dogadane [emoji3]

Aleksik będzie [emoji3][emoji173][emoji173][emoji173]
A ja już myślałam, że będzie dziewczynka:D
 
reklama
hej
czy w waszej wyprawce/przydatnym sprzęcie jest nebulizator? ostatnio wybierałam aspirator do noska, bo wiem, że część noworodków ma problem z sapką, więc teraz przyszedł czas na nebulizator. Wolę mieć kupiony, żeby czekał lub był niewykorzystany niż wysyłać męża po nocy do apteki, żeby kupił byle co. Macie jakieś swoje typy sprawdzone modele? Narazie obczytuje internet
 
..
I na kolanach dziecko myjesz w lazience? Masz zdrowie dziewczyno! :) ja unikalam wanny tak dlugo jak sie dalo i nie zaluje, bo na pralce bylo mi bardzo wygodnie, a wode zostawialam do wylewania mezowi :p

Siadam na podesciku dzieci.. mam taki ten wyższy...pozatym za pol roku bedzie male siedziało :) i nachylac się nie trzeba
 
Ostatnia edycja:
hej
czy w waszej wyprawce/przydatnym sprzęcie jest nebulizator? ostatnio wybierałam aspirator do noska, bo wiem, że część noworodków ma problem z sapką, więc teraz przyszedł czas na nebulizator. Wolę mieć kupiony, żeby czekał lub był niewykorzystany niż wysyłać męża po nocy do apteki, żeby kupił byle co. Macie jakieś swoje typy sprawdzone modele? Narazie obczytuje internet

W mojej wyprawce nie na ani nebulizatora (nawet nie wiem co to) ani aspiratora.
 
hej
czy w waszej wyprawce/przydatnym sprzęcie jest nebulizator? ostatnio wybierałam aspirator do noska, bo wiem, że część noworodków ma problem z sapką, więc teraz przyszedł czas na nebulizator. Wolę mieć kupiony, żeby czekał lub był niewykorzystany niż wysyłać męża po nocy do apteki, żeby kupił byle co. Macie jakieś swoje typy sprawdzone modele? Narazie obczytuje internet
Ja tez się zastanawiam czy już kupować czy poczekać. Wydaje mi się,że prędzej czy później nebulizator się przyda. Nawet do samej soli fizjologicznej. Większość znanych mi mamusiek ma i często jest w użyciu zwłaszcza jak dzieci mają tendencję do chorób układu oddechowego.
 
Inhalator mam po pierwszym. Niezbędny! Możesz kupić później, ale właśnie ja przy synu kupowałam pierwszy lepszy na szybko, bo się okazalo nagle że musimy mieć do leków. Za to aspirator kupuję od razu nowy oczywiście, niezbędny.
 
Inhalator mam po pierwszym. Niezbędny! Możesz kupić później, ale właśnie ja przy synu kupowałam pierwszy lepszy na szybko, bo się okazalo nagle że musimy mieć do leków. Za to aspirator kupuję od razu nowy oczywiście, niezbędny.
Rzeczywiście przyda się na pewno A lepiej teraz na spokojnie poszukać, poczytać niż później kupować na gwałt pierwszy lepszy jaki będzie w aptece czy sklepie medycznym za miliony bo takie rzeczy stacjonarne zawsze 2x droższe.
 
reklama
My mamy w domu inhalator i nie umiemy tego uzywac. Zreszta lekarz nigdy nam nie zapisal inhalacji na powaznie ("jak macie to mozecie robic z soli fizjologicznej")
 
Do góry