reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Powodzenia dla rodzących dziś :) :) Trzymam kciuki. Moja kolejna znajoma (tym razem z oddziału) urodziła przed północą w 36tyg. Dziecku na ktg zaczęło tętno spadać.

A ja... mam to cholerne skierowanie! Lekarz napisał że mam nadci, że ma mały pepowine wokół szyi i że zaleca cc w 38/39 tyg. Także już cholera muszą przyjąć. Jestem w 36+2. Chyba nie za wcześnie żeby się zapisać??? Dwa tyg przed to chyba spoko? Czy poczekać, choć obawiam się że grafik inne dziewczyny zapchają ;)
Wydaje mi się,że spokojnie możesz się zapisać bo tak będziesz cały czas o tym myśleć i się zamartwiać [emoji5]
 
reklama
Powodzenia dla rodzących dziś :) :) Trzymam kciuki. Moja kolejna znajoma (tym razem z oddziału) urodziła przed północą w 36tyg. Dziecku na ktg zaczęło tętno spadać.

A ja... mam to cholerne skierowanie! Lekarz napisał że mam nadci, że ma mały pepowine wokół szyi i że zaleca cc w 38/39 tyg. Także już cholera muszą przyjąć. Jestem w 36+2. Chyba nie za wcześnie żeby się zapisać??? Dwa tyg przed to chyba spoko? Czy poczekać, choć obawiam się że grafik inne dziewczyny zapchają ;)
Zawsze możesz przy zapisywaniu powiedzieć, w którym jesteś tygodniu i jak będzie za wcześnie to Ci karzą później się zapisać. Ja chciałam się na konsultację zapisać w 36 tyg, 2 tyg przed planowanym cięciem to mnie odesłali z kwitkiem i kazali przyjść tydzień później.
 
Dziewczyny u mnie dziś zaczął się 37 tydzień maleństwo tak napiera głowa na dół ze aż boli i ciężko siedzieć. Macie już spakowane torby?
 
Dziewczyny u mnie dziś zaczął się 37 tydzień maleństwo tak napiera głowa na dół ze aż boli i ciężko siedzieć. Macie już spakowane torby?
Ja ostatecznie wczoraj zakończyłam pakowanie torby.
Tak mnie łapały dziwne skurcze i bóle, że mnie to zmobilizowało :)
A jestem 38+4 także u mnie już najwyższa pora na to :)
 
reklama
Do góry