reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Zapisali mnie. Ordynator kurrrcze tak marudzil, patrzył na to skierowanie, coś tam komentował... ale najważniejsze że termin jest. 15.10 na oddział a 16'10 dzidzia z Nami :) Długo zwlekają... ale... najważniejsze że zaklepane i już wiadomo na czym się stoi. To będzie już wtedy 39tc+. Może doczekam i donoszę... Ale już opieka dla starszego planowana i stary wie kiedy ma się szykować i jak pracę rozkładać...
 
Zapisali mnie. Ordynator kurrrcze tak marudzil, patrzył na to skierowanie, coś tam komentował... ale najważniejsze że termin jest. 15.10 na oddział a 16'10 dzidzia z Nami :) Długo zwlekają... ale... najważniejsze że zaklepane i już wiadomo na czym się stoi. To będzie już wtedy 39tc+. Może doczekam i donoszę... Ale już opieka dla starszego planowana i stary wie kiedy ma się szykować i jak pracę rozkładać...
Trzymam kciuki za Twoje plany ale pamiętaj gdzieś z tylu głowy że życie pisze różne scenariusze i czasem dobrze mieć plan awaryjny. [emoji2]
 
Zapisali mnie. Ordynator kurrrcze tak marudzil, patrzył na to skierowanie, coś tam komentował... ale najważniejsze że termin jest. 15.10 na oddział a 16'10 dzidzia z Nami :) Długo zwlekają... ale... najważniejsze że zaklepane i już wiadomo na czym się stoi. To będzie już wtedy 39tc+. Może doczekam i donoszę... Ale już opieka dla starszego planowana i stary wie kiedy ma się szykować i jak pracę rozkładać...
To juz wiesz na czym stoisz[emoji4] Ja w dniu cc będę w 39+2. Chciałam trochę wcześniej ale mój lekarz stwierdził, że lepiej aby dziecko dłużej posiedzialo w brzuchu ze względu na pluca, które rozwijają się ostatnie także wolałam już nie dyskutować
 
To juz wiesz na czym stoisz[emoji4] Ja w dniu cc będę w 39+2. Chciałam trochę wcześniej ale mój lekarz stwierdził, że lepiej aby dziecko dłużej posiedzialo w brzuchu ze względu na pluca, które rozwijają się ostatnie także wolałam już nie dyskutować
Czyli będziemy mieć cc w tym samym dniu i tc :) hihi...

Pysia... oczywiście, że biorę pod uwagę inne rozwiązania. Czyli np wcześniejszy poród ;) Może i natural... jakby poszło to byłoby super! Powiem szczerze, że i tak czuję że będzie wcześniej... Nie wiem czemu, nie wiem skąd. Przeczucie? Brzuch mam inny, megaaa się zmieniłam. No zobaczymy. Jednak czuję się bezpieczniej z wiedzą, że mam zaklepany termin.
 
Dziewczyny, a czy słyszałyście o czymś takim, że mój lekarz ma mi dopisać na skier na cc jeszcze informację, że ja nie zgadzam się na poród natural. Bzdura nie? Przecież meldujac sie w szpitalu będę coś takiego podpisywać tak czy siak... ale ordy kazał coś takiego dopisać :p Pewnie mój Bedzie sie smial.. makabra. W ogóle podważał jakby kompetencje mojego lekarza i dyskutował ze skier. Żenada... :/ Będę musiała podejść i poprosić o te dopiske.
 
Dziewczyny, a czy słyszałyście o czymś takim, że mój lekarz ma mi dopisać na skier na cc jeszcze informację, że ja nie zgadzam się na poród natural. Bzdura nie? Przecież meldujac sie w szpitalu będę coś takiego podpisywać tak czy siak... ale ordy kazał coś takiego dopisać [emoji14] Pewnie mój Bedzie sie smial.. makabra. W ogóle podważał jakby kompetencje mojego lekarza i dyskutował ze skier. Żenada... :/ Będę musiała podejść i poprosić o te dopiske.
Pierwszy raz słyszę o takich dopiskach :)
Podczas przyjęcia do szpitala w kwestionariuszu pielęgniarka miała rubrykę czy wyrażasz zgodę na próbę porodu SN- tylko coś takiego podpisywałam.
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was ma wiedzę jak to wyglada z lekarzami jeśli chodzi o odcięcie pępowiny dopiero jak przestanie tętnic ale przy cc ? Wiem ze jest to możliwe ale lekarzom się nie chce , szczególnie przy cc chcą jak najszybciej zszyć a podobno to jest najczęściej tylko 5 min . Faktycznie tyle to trwa ? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ?
 
Do góry