reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Żarłabyyym.

Mnie strasznie na slodkie ciagnie. Ale nie czekolade...
Wlasnie paczki, ciasto francuskie, owoce, loody...
O lody! Ja też.. Wczoraj kupiłam sobie big milka i jak wysiadalam z auta to upadł mi w kałuże i tyle go pojadlam że nic :D muszę dzisiaj nadrobić bo mam chęć.. Może jakiś mcflurr :D aczkolwiek i tak dziś mi się zapowiada słodki wieczór bo idziemy do cioci na imieniny i ma zrobić mój ulubiony sernik na zimno [emoji1786]
 
reklama
Mniaaaaam.... Sernik tez bym żarłaaaaa...
O lody! Ja też.. Wczoraj kupiłam sobie big milka i jak wysiadalam z auta to upadł mi w kałuże i tyle go pojadlam że nic :D muszę dzisiaj nadrobić bo mam chęć.. Może jakiś mcflurr :D aczkolwiek i tak dziś mi się zapowiada słodki wieczór bo idziemy do cioci na imieniny i ma zrobić mój ulubiony sernik na zimno [emoji1786]
 
Witam się sobotnio,
U mnie dzisiaj 10+3
Widzę, że Wy nic tylko o jedzeniu opowiadacie i smaka tylko robicie :D Mąż to chyba zwariuje ze mną jak będę tak wymyślać co chwilę :-D
Ostatnio leciał do sklepu po ogórki, bo miałam wieczorem ochotę na ogórkową.
Dzisiaj byłam na badaniach krwi i wkurzyłam się, bo nie dość, że strasznie dużo zapłaciłam (płacąc przelewem niby i tak było taniej i nie robiłam grupy krwi i badania na różyczkę, bo to lekarka powiedziała, że z poprzedniej ciąży wyniki weźmie) to jak chciałam przed chwilą sprawdzić wyniki wyswietlił mi się komunikat, że muszę odebrać je osobiście przez to, że robiłam to badanie na HIV... W poprzedniej ciąży też lekarka je zleciła, ale robiłam w innym laboratorium i normalnie wynik mogłam online odebrać.
Szkoda, że pan nic mi o tym nie powiedział...
Badanie grupy krwi i HIV to badania poufne stad odbior osobisty. Rzeczywiście szkoda, ze Ci w laboratorium o tym nie powiedzieli...
 
Osz kurde jednak wyhodowalam sobie Escheriche coli :( muszę napisać do mojego gina, bo tak się umawialiśmy..

@Amica20 a u Ciebie jaka bakteria wyszła? I przy okazji to.. Jak żyjesz?
Ja niestety długo walczyłam z ecoli :( a ale to jeszcze przed ciąża. dużo ich masz? Teraz w czasie ciazy profilaktycznie pije sok z żurawiny, herbatki z pokrzywy i żurawiny i dużo wody z cytryna, no i urosept kiedy piekła mnie cewka moczowa. Ostatnimi dniami robiłam posiew i na szczęście bakterii brak. :) mam nadzieje, ze i ty szybko się ich pozbędziesz ! :)
 
9+4
Dobry byłam pewna, że pisałam do Was rano Ale nie widzę żebym coś pisała :D

Ja też z tych zupolubnych ;) mój też bardzo lubi Ale on musi mieć drugie bo zupą nie poje ;) dlatego często gotuje na dwa dania Ale jak jedno to tylko drugie :p

@Keejti-93 teraz to już te pączki będą mi się snily :/
 
Ja niestety długo walczyłam z ecoli :( a ale to jeszcze przed ciąża. dużo ich masz? Teraz w czasie ciazy profilaktycznie pije sok z żurawiny, herbatki z pokrzywy i żurawiny i dużo wody z cytryna, no i urosept kiedy piekła mnie cewka moczowa. Ostatnimi dniami robiłam posiew i na szczęście bakterii brak. :) mam nadzieje, ze i ty szybko się ich pozbędziesz ! :)
Wyszło mi 10^6/ml także chyba sporo :/
Muszę chyba też coś z tych rzeczy które wymienilas zacząć stosować.. Ciekawe co mi lekarz na to zaleci.
 
Wy tak cały czas o jedzeniu to i ja się pochwalę Dzisiaj gości mamy i pierwszy raz robiłam sernik z rosą Pyszny
IMG_20190316_153638.jpeg
 
reklama
Do góry