reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja się wybieram do szkoły rodzenia, zapisałam się dobry czas temu :) teraz tylko czekam na info kiedy odbędą się 1 zajęcia :) .
Z Krakowa nie jestem więc nie pomogę :)
A przypomnisz mi w którym jesteś tygodniu? Właśnie sie zastanawiam kiedy sie zapisać bo czytałam ze jak za wcześnie to sie wszystko zapomina a za pozno tez niedobrze bo trzeba odpoczac psychicznie przed porodem :)
 
reklama
A przypomnisz mi w którym jesteś tygodniu? Właśnie sie zastanawiam kiedy sie zapisać bo czytałam ze jak za wcześnie to sie wszystko zapomina a za pozno tez niedobrze bo trzeba odpoczac psychicznie przed porodem :)
Ja obecnie 19+0 :) , a zapisywałam się tak szybko bo jest to darmowa szkoła i polowałam na miejsce żeby się załapać :D . pewnie jeszcze myślę jakis tydzień - dwa i powinny się rozpocząć zajęcia :)
 
Już po wizycie.
Ku zaskoczeniu wszystkich...chłopak.
Zdrowa, ruchliwa istota i przodujące łożysko.
Dodatkowe usg za dwa tygodnie, żeby zobaczyć czy coś się zmieni.
 
Super, że wszystko w porządku :) fajnie byłoby tak szybko urodzić, ale to raczej zdarza się bardzo rzadko :)
Powiem Wam, że znam osobiście przypadek gdzie dziewczyna przy drugim dziecku urodzila w domu, cała akcja tak szybko poszla,ze zanim karetka dojechala to tatuś juz odebrał poród,a karetka miala o pokonania niecałe 20km
 
@Remi2019 tak, chcę rodzić na Ujastku ale przez cc. Szukam teraz nowego lekarza bo moja gin mi nie zrobi..jak nie znajde z Ujastka to zostaje mi Kopernika
 
Wyglada na przodujące.
Za 2 tygodnie mi powiedzą napewno bo dzisiaj to usg było skomplikowane. Ani dziecko nie chciało się pokazać ani szczegółów nie mogli do końca uchwycić.
Potwierdza mi na następnym.
 
@Remi2019 tak, chcę rodzić na Ujastku ale przez cc. Szukam teraz nowego lekarza bo moja gin mi nie zrobi..jak nie znajde z Ujastka to zostaje mi Kopernika
Na Kopernika pracuje mój lekarz i wlasnie ja chyba tam zdecyduje sie rodzić. A tak na marginesie to ten ktory odbierał porod szescioraczkow o ktorych teraz tak głośno:) drugi od prawej :)
 

Załączniki

  • 00083PZP73TW1F5F-C438.jpg
    00083PZP73TW1F5F-C438.jpg
    70,5 KB · Wyświetleń: 69
reklama
@Remi2019 widomo, że lepiej rodzić tam gdzie ma się lekarza:) ja ostatecznie też mam na Kopernika, ale jakoś wole Ujastek może przez to że wszystko już tam "znam" i wiem co i jak;)
 
Do góry