reklama

Październikowe mamy 2019

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Wyglada na przodujące.
Za 2 tygodnie mi powiedzą napewno bo dzisiaj to usg było skomplikowane. Ani dziecko nie chciało się pokazać ani szczegółów nie mogli do końca uchwycić.
Potwierdza mi na następnym.

reklama

Remi2019

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
@Remi2019 tak, chcę rodzić na Ujastku ale przez cc. Szukam teraz nowego lekarza bo moja gin mi nie zrobi..jak nie znajde z Ujastka to zostaje mi Kopernika
Na Kopernika pracuje mój lekarz i wlasnie ja chyba tam zdecyduje sie rodzić. A tak na marginesie to ten ktory odbierał porod szescioraczkow o ktorych teraz tak głośno:) drugi od prawej :)

Załączniki

Krateczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Remi2019 widomo, że lepiej rodzić tam gdzie ma się lekarza:) ja ostatecznie też mam na Kopernika, ale jakoś wole Ujastek może przez to że wszystko już tam "znam" i wiem co i jak;)

Rozwiązania
0
Dzień dobry dziewczyny witam się z Wami wszystkimi razem z moim skarbem, obecnie 20+2 termin mamy na 9 października. Już wiemy, że będzie chłopak dzisiaj polowkowe i lekki stresik jest bo w poniedziałek lekarz powiedział, że mam krótka szyjke kazał brać luteine, magnez i prowadzić oszczędny tryb życia. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze.

Patka_1610

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dzień dobry dziewczyny witam się z Wami wszystkimi razem z moim skarbem, obecnie 20+2 termin mamy na 9 października. Już wiemy, że będzie chłopak dzisiaj polowkowe i lekki stresik jest bo w poniedziałek lekarz powiedział, że mam krótka szyjke kazał brać luteine, magnez i prowadzić oszczędny tryb życia. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze.
Wszystko bedzie dobrze, trzymamy kciuki :) ja Luteine biorę od samego początku, magnez od jakis 4 tygodni także spokojnie :)

reklama

Sweety0802

Aktywna w BB
Miasto
Orzesze - Śląsk
Rozwiązania
0
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)