reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień dobry dziewczyny witam się z Wami wszystkimi razem z moim skarbem, obecnie 20+2 termin mamy na 9 października. Już wiemy, że będzie chłopak dzisiaj polowkowe i lekki stresik jest bo w poniedziałek lekarz powiedział, że mam krótka szyjke kazał brać luteine, magnez i prowadzić oszczędny tryb życia. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze.
Witamy :)
 
reklama
U nas w rodzinie dużo malutkich dzieciaczków więc dla córki miałam dużo używanych i jak kupowałam to też polowałam na okazję. Czasami można kupić super ciuszki, w bardzo dobrym stanie za mała cenę, a tak jak mówisz dzieci tak szybko rosną, że czasami coś przelezy nie używane. Teraz zobaczymy co tam siedzi w brzuszku, ale po córce też mam dużo rzeczy, a jak będzie chłopczyk to też już się coś znajdzie po starszych kuzynach :)
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)
 
U nas w rodzinie dużo malutkich dzieciaczków więc dla córki miałam dużo używanych i jak kupowałam to też polowałam na okazję. Czasami można kupić super ciuszki, w bardzo dobrym stanie za mała cenę, a tak jak mówisz dzieci tak szybko rosną, że czasami coś przelezy nie używane. Teraz zobaczymy co tam siedzi w brzuszku, ale po córce też mam dużo rzeczy, a jak będzie chłopczyk to też już się coś znajdzie po starszych kuzynach :)
U mnie podobnie w najbliższej rodzinie mam 7dzieci(od 4mcy do 7 lat) więc ich mamy tym chętniej szykują uniwersalne ciuszki lub po chlopcach, aby tylko miejsca zwolnić, one zadowolne beda i ja tez .Więc ja z ciuszkami szaleć nie będe, ale tak jak łóżeczko czy wózek to chcemy nowe.
 
Ja sobie znalazłam ostatnio na allegro 2 sukienki, używane, ale jak nowe. I tylko 58zl za obie. Teraz wyszukuje okazje, znalazłam wyprawkę dla malucha za 30zl w okolicy na olx :) dzieci tak szybko rosną, nie zdążą nic zniszczyć. Nie mówię, że nowych nie kupuję , ale nie skreślam używanych. A jakie Wy macie zdanie? :)

Większość moich ubranek była używana.
 
Cześć dziewczyny. U mnie już 22 tydzien. W poniedziałek miałam wizytę. Wszystko jest ok. Lekarz powiedział tylko, że mam zwracać uwagę na skurcze i trochę mi to namieszało w głowie bo nie wiem jak je rozpoznawać. Czasem czuje napięcie w brzuchu związane np. z ruchami dziecka, ale trwa krótko, ok minuty. A Wy czujecie jakieś skurcze? Chciałam Was jeszcze zapytać czy to normalne, że czuje maluszka tak nisko? Prawie że przy pęcherzu. Mam tak od dwóch dni, ostatnio wydawało mi się, że czułam go w okolicach pępka.
 
Cześć dziewczyny. U mnie już 22 tydzien. W poniedziałek miałam wizytę. Wszystko jest ok. Lekarz powiedział tylko, że mam zwracać uwagę na skurcze i trochę mi to namieszało w głowie bo nie wiem jak je rozpoznawać. Czasem czuje napięcie w brzuchu związane np. z ruchami dziecka, ale trwa krótko, ok minuty. A Wy czujecie jakieś skurcze? Chciałam Was jeszcze zapytać czy to normalne, że czuje maluszka tak nisko? Prawie że przy pęcherzu. Mam tak od dwóch dni, ostatnio wydawało mi się, że czułam go w okolicach pępka.
Ja tak samo czuję bardzo nisko, właśnie czekam na wizytę i będę o to pytać. Ja odczuwam czasem krótkie skurcze macicy
 
reklama
Właśnie wyszłam. U mnie wszystko okej, szyjka również, Pani ginekolog powiedziała,że tak się może zdarzyć i nie ma powodów do niepokoju, z czasem będziemy czuć ruchy wszędzie. W pierwszym tygodniu czerwca idę na badania połówkowe,więc skonsultuj to z Panem ginekologiem.
Ooo, to daj proszę znać po wizycie co na to lekarz. U mnie w poniedziałek było wszystko ok, mały był odwrócony głową do dołu. Szyjka w porządku.
 
Do góry