reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Będę miała pierwsze dziecko. Zastanawiamy się nad tym lozeczkiem 2w1. Najpierw jest dla maluszka,a później można zrobić z niego łóżeczko dla większego. Jak na początek myślę,że to bardzo dobra opcja na kilka lat.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych co już mają dzieci, ale także dla mam, które są w 1 ciazy.

Jesli ktos oto pytał wczesniej to sorry. Otoz czy macie juz na oku jakies lozeczko dla dziecka? Chodzi mi o konkretna marke i model. Ja bede kupowac dopiero we wrzesniu, ale zastanawiam sie czy cos wiecej wiecie w temacie dobrych lozeczek. Oczywiscie ja mam wstepnie wybrane i czytalam sporo w internecie, ale chcialabym poznac wasze zdanie w tym temacie. Wiadomo, ze kazda z nas wybierze cos innego i ma inne wymagania :)
My mamy najzyklejsze drewniane.
 
Będę miała pierwsze dziecko. Zastanawiamy się nad tym lozeczkiem 2w1. Najpierw jest dla maluszka,a później można zrobić z niego łóżeczko dla większego. Jak na początek myślę,że to bardzo dobra opcja na kilka lat.
Myslalam o tej firmie AMC baby, ale wczoraj znalazlam na ich oficjalnej stronie opinie, ze duzo osob nie poleca.
Piekne zdjecia, a lozeczka przychodza w duzo gorszej jakosci (odrapane, zniszczone szczebelki itp.). Myslalam o opcji łozeczko, a potem z tego tapczanik. Tez takie 2w1. Ale tez bez cisnienia:p
 
O kurczę to dobrze wiedzieć :/
Myslalam o tej firmie AMC baby, ale wczoraj znalazlam na ich oficjalnej stronie opinie, ze duzo osob nie poleca.
Piekne zdjecia, a lozeczka przychodza w duzo gorszej jakosci (odrapane, zniszczone szczebelki itp.). Myslalam o opcji łozeczko, a potem z tego tapczanik. Tez takie 2w1. Ale tez bez cisnienia:p
 
Na początku było niecodzienne, a teraz od tygodnia czuje codzień, 18+3 tyle że 4 ciąża, Ty który tydzień i ciąża?
@carla89 aaa już wiem co mialam pisac. Ruchy teraz są nisko wyczuwalne, u mnie macica sięga pępka i tak też czuję ruchy, czasami kopie w pęcherz, zależy od ułożenia dziecka :)
Pierwsza ciaza.
Dzisiaj 19t4d.
Na początku było niecodzienne, a teraz od tygodnia czuje codzień, 18+3 tyle że 4 ciąża, Ty który tydzień i ciąża?
@carla89 aaa już wiem co mialam pisac. Ruchy teraz są nisko wyczuwalne, u mnie macica sięga pępka i tak też czuję ruchy, czasami kopie w pęcherz, zależy od ułożenia dziecka :)
Kochana pierwsza ciaza.
Dzisiaj 19t4d.
 
Dziewczyny czujecie ruchy codziennie?
Kurcze martwię się :(
Tydzień temu w czwartek poczułam pierwsze ruchy, kolejne w sobotę tak konkretnie :) i chyba cisza.....
Chyba bo nie jestem na 100% pewna. Jak leżę z reką na brzuchu to wydaje mi się że coś tam czuję w brzuchu, ale delikatnie, takie smyranie.
Jak jest u was?
Czujecie codziennie?
Lekarza mam w poniedziałek.
Od czytania w internecie boli mnie już głowa :(
Hej. Ja też się tym stresowalam. Zaczęłam czuć ruchy ok 16 tc. Na początku takie przelewanie, bąbelkowanie i to w miarę regularnie. Później jak 2 dni nie czułam spanikowalam i pojechałam na wizytę do innego lekarza, bo mój nie mógł mnie przyjąć. Okazało się, że wszystko jest dobrze. Parę dni później na usg widziałam jak mały mocno kopie, a ja nic nie czułam. Lekarz powiedział, że tak się zdarza. Teraz czuje ruchy w miarę regularnie, aczkolwiek są dni kiedy mały ostro kopie i są takie, że muszę się bardzo skupić żeby coś poczuć. Zależy jak się ułoży.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych co już mają dzieci, ale także dla mam, które są w 1 ciazy.

Jesli ktos oto pytał wczesniej to sorry. Otoz czy macie juz na oku jakies lozeczko dla dziecka? Chodzi mi o konkretna marke i model. Ja bede kupowac dopiero we wrzesniu, ale zastanawiam sie czy cos wiecej wiecie w temacie dobrych lozeczek. Oczywiscie ja mam wstepnie wybrane i czytalam sporo w internecie, ale chcialabym poznac wasze zdanie w tym temacie. Wiadomo, ze kazda z nas wybierze cos innego i ma inne wymagania :)

Ja jestem chyba jakaś beztroska w tym temacie, bo jeszcze nie myślę o rzeczach dla maluszka. Z doświadczenia mojej siostry wynika, że lepiej kupić łóżko, które będzie dłużej służyć dziecku. Obecnie mój siostrzeniec ma 2 latka i już się nie mieści w tym łóżeczku. Mi osobiście bardzo podoba się kosz Mojżesza i chciałabym taki kupić, oczywiście poza łóżeczkiem.
 
Do góry