reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja brałem MAMA DHA A teraz LADEEVIT
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ? Ja od 13 tyg biorę prenatal duo takie najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży. Oczywiście wczesniej brałam wit D i kwas foliowy. Tam macie tez kwas foliowy, choline. Żelazo jod itd. Mi polecil mi taki bardzi fajny farmaceuta juz po 50 ładnie ale zawsze dobrze mi doradzi. I uwierzcie ale problemu żadnego nie mam z wynikami. Wszystko w normie póki co;) Przesyłam screena tych witamin .



Zobacz załącznik 985205
 
reklama
No właśnie w Bebetto to jest fajne i też na to zwracałam uwagę, żeby była możliwośc przełożenia spacerówki do przodu i do tyłu :) natomiast ja wolałam 2w1 i fotelik dokupić osobno, ponieważ "podobno" te 3w1 nie mają atestów takich jak te kupione osobno, ale nie wiem ile w tym prawdy? :) Ale u mnie w rodzinie tak kupowali 2w1 tak Nam polecili tak zrobiliśmy :)

Ale o ateście mówisz do wózka czy fotelika ? Bo ogólnie to i tak kupuje osobno wszystko:) nie kupuje przez intetnet tylko w sklepie i oni takiej promocji jak na stronie nie maja. Fotelik sobie wybrałam cybex i dodatkowo dokupuje adapter i bazę do fotelika.
 
Ale o ateście mówisz do wózka czy fotelika ? Bo ogólnie to i tak kupuje osobno wszystko:) nie kupuje przez intetnet tylko w sklepie i oni takiej promocji jak na stronie nie maja. Fotelik sobie wybrałam cybex i dodatkowo dokupuje adapter i bazę do fotelika.
Mówię właśnie o foteliku :) o też słyszałam o tym foteliku i też nad nim myślimy :)
 
Mówię właśnie o foteliku :) o też słyszałam o tym foteliku i też nad nim myślimy :)

No to nie ma znaczenia czy kupisz 2w1 czy 3w1 to zależy id tego jaki fotelik wybierzesz;) Najważniejsze sa atesty ADAC. I w sumie patrzę tez na 5punktowe pasy bezpieczeństwa. Jesli to bedzie to dzieciątko będzie bezpieczniejsze :) Sam fotelik z baza wychodzi koło 2000 zł wiec to nie mało i nie ma znaczenia czy sie kupuje w pakiecie czy bez porównywałam ceny i różnica jest moze 50 zł;)
 
No to nie ma znaczenia czy kupisz 2w1 czy 3w1 to zależy id tego jaki fotelik wybierzesz;) Najważniejsze sa atesty ADAC. I w sumie patrzę tez na 5punktowe pasy bezpieczeństwa. Jesli to bedzie to dzieciątko będzie bezpieczniejsze :) Sam fotelik z baza wychodzi koło 2000 zł wiec to nie mało i nie ma znaczenia czy sie kupuje w pakiecie czy bez porównywałam ceny i różnica jest moze 50 zł;)
o no widzisz dzięki, zawsze można dowiedzieć się czegoś ciekawego :)
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ? Ja od 13 tyg biorę prenatal duo takie najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży. Oczywiście wczesniej brałam wit D i kwas foliowy. Tam macie tez kwas foliowy, choline. Żelazo jod itd. Mi polecil mi taki bardzi fajny farmaceuta juz po 50 ładnie ale zawsze dobrze mi doradzi. I uwierzcie ale problemu żadnego nie mam z wynikami. Wszystko w normie póki co;) Przesyłam screena tych witamin .



Zobacz załącznik 985205
Nic nie biore, wyniki mam idealne, ginka też nic nie mówi by brać. Zresztą w poprzednich ciazach jeżeli wyniki były ok też nie brałam. Jem dużo owoców i warzyw może dlatego :)
 
reklama
Do góry