reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dzień dobry :)
Dziewczyny mam pytanko :)
Wiem, że jest jeszcze czas na kupno wózka ( my planujemy kupno w sierpniu, wrześniu), ale czy macie już jakiś model upatrzony?
Tyyyyyle tego wszystkiego jest, że już nie wiem na który zwrócić uwagę.
Myślałam o Adamex Berletta, ale są też na jego temat negatywne opinie.
Wiadomo, każdy ma swoje zdanie :)
Jak jest u Was?
Ja mam wózek po córce i nie zamierzam kupować nowego, Baby Design Lupo Comfort :)
 
reklama
Dzień Dobry, a jak Tam u Was z ruchami lokatorów. ?Ja 20t i 6 dni.i oprocz jakiegoś przelewania ,bąbelkow ...nic konkretnego nie czuje.moze trafiłam na jakiegoś spiocha a raczej spioszyce :) miłego dnia.

Jesli chodzi i ruchy to mniej więcej poczułam w 17 tyg ciąży czyli 16tydz i 5 dni. Pierwsze delikatne takie pływanie rybki w akwarium :)
 
Hej
Co do wózka to jeszcze się zastanawiam ale jakiś używany zakupie z komisu, są w fajnych cenach ale napewno taki który będzie pasować do fotelika maxi cosi :)

Co do ruchów, pierwsze pukanie kolo 16tc a teraz 21+1 i szaleństwa w brzuchu, że czasem brzuch podsjakuje :D tyle że to 4 ciąża :)

Ooo dziś chłodno, jak fajnie, 23 stopnie, pochmurno....

Ja juz mam wybrany wózek.
Bebbetto Bresso. Ma bardzo dobra amortyzację, duża gondola, pompowane koła wiec na spacery po każdym terenie bedzie idealny No i na czym mi zależało i od razu wykluczałam jesli tego nie było to możliwość jazdy spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy dziecka. I oczywiście duża pojemna torba pod wózkiem :) I w pakiecie z fotelikiem wiec 3w1 :)
Ale każdy oczywiście ma swoje gusta. J patrzyłam najpierw na funkcjonalność a potem na to czy mi sie podoba;) Trochę jak z autem u faceta ;)

IMG_4241.JPG
 
Mnie się czasem śnią męczące koszmary, ale akurat nie o dzieciach. Ostatnio (o czym już wspominałam) śniło mi się, że mąż mnie o gwałt posądzil [emoji85]

Hehe ... te sny....
Najgorsze chyba dla mnie sa te o dzieciach od od jestem w ciąży to śni mi sie to dosyc często . Chociaż dzisiaj miałam spokojniejsza noc.;)
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ? Ja od 13 tyg biorę prenatal duo takie najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży. Oczywiście wczesniej brałam wit D i kwas foliowy. Tam macie tez kwas foliowy, choline. Żelazo jod itd. Mi polecil mi taki bardzi fajny farmaceuta juz po 50 ładnie ale zawsze dobrze mi doradzi. I uwierzcie ale problemu żadnego nie mam z wynikami. Wszystko w normie póki co;) Przesyłam screena tych witamin .



IMG_4242.JPG
 
Ja juz mam wybrany wózek.
Bebbetto Bresso. Ma bardzo dobra amortyzację, duża gondola, pompowane koła wiec na spacery po każdym terenie bedzie idealny No i na czym mi zależało i od razu wykluczałam jesli tego nie było to możliwość jazdy spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy dziecka. I oczywiście duża pojemna torba pod wózkiem :) I w pakiecie z fotelikiem wiec 3w1 :)
Ale każdy oczywiście ma swoje gusta. J patrzyłam najpierw na funkcjonalność a potem na to czy mi sie podoba;) Trochę jak z autem u faceta ;)

Zobacz załącznik 985204
Bardzo ładny z wyglądu, zaraz poczytam sobie o nim co i jak :)
 
Ja juz mam wybrany wózek.
Bebbetto Bresso. Ma bardzo dobra amortyzację, duża gondola, pompowane koła wiec na spacery po każdym terenie bedzie idealny No i na czym mi zależało i od razu wykluczałam jesli tego nie było to możliwość jazdy spacerówki przodem i tyłem do kierunku jazdy dziecka. I oczywiście duża pojemna torba pod wózkiem :) I w pakiecie z fotelikiem wiec 3w1 :)
Ale każdy oczywiście ma swoje gusta. J patrzyłam najpierw na funkcjonalność a potem na to czy mi sie podoba;) Trochę jak z autem u faceta ;)

Zobacz załącznik 985204
No właśnie w Bebetto to jest fajne i też na to zwracałam uwagę, żeby była możliwośc przełożenia spacerówki do przodu i do tyłu :) natomiast ja wolałam 2w1 i fotelik dokupić osobno, ponieważ "podobno" te 3w1 nie mają atestów takich jak te kupione osobno, ale nie wiem ile w tym prawdy? :) Ale u mnie w rodzinie tak kupowali 2w1 tak Nam polecili tak zrobiliśmy :)
 
reklama
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy ? Ja od 13 tyg biorę prenatal duo takie najważniejsze witaminy dla kobiet w ciąży. Oczywiście wczesniej brałam wit D i kwas foliowy. Tam macie tez kwas foliowy, choline. Żelazo jod itd. Mi polecil mi taki bardzi fajny farmaceuta juz po 50 ładnie ale zawsze dobrze mi doradzi. I uwierzcie ale problemu żadnego nie mam z wynikami. Wszystko w normie póki co;) Przesyłam screena tych witamin .



Zobacz załącznik 985205
ja też to biorę :-)
 
Do góry