reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja chodzę do medicovera bo mam pakiet medyczny w pracy u siebie i przed każda wizyta położna wpisuje mój wagę , i wyniki badań jesli mam no i ciśnienie.

Dziewczyny a tak zmienię temat :p czy wy tez macie takie dziwne sny ? O dzieciach ? Bo ja mam prawie codziennie i sa tak realne ze masakra jakaś :(
 
reklama
Ja chodzę do medicovera bo mam pakiet medyczny w pracy u siebie i przed każda wizyta położna wpisuje mój wagę , i wyniki badań jesli mam no i ciśnienie.

Dziewczyny a tak zmienię temat [emoji14] czy wy tez macie takie dziwne sny ? O dzieciach ? Bo ja mam prawie codziennie i sa tak realne ze masakra jakaś :(
Mnie się czasem śnią męczące koszmary, ale akurat nie o dzieciach. Ostatnio (o czym już wspominałam) śniło mi się, że mąż mnie o gwałt posądzil [emoji85]
 
Mi spadalo z miesiaca na miesiac. Ja robie morfologie co wizyte, czyli poki co, co miesiac. Mam anemie i po 3 spadku gin zalecila mi szelazo. Po miesiacu stosowania nic nie spadlo. Dodam, ze jadlam produkty bogate w zelazo + dawka z witamin, ale to nic nie dalo. W dawce z szelazem (szelazo + witaminy dla kobiet w ciazy) mam ok 60 mg, wiec poki co nie spada, a czy bedzie lepiej dowiem sie za 3 tyg.
Mi nie dał lekarz skierowania na żelazo... Mam wrażenie jak was czytam że macie dużo więcej badań niż ja...
 
Mi nie dał lekarz skierowania na żelazo... Mam wrażenie jak was czytam że macie dużo więcej badań niż ja...

U mnie wynika ze spadku hemoglobiny i na tej podstawie stwierdzenie anemii i braku zelaza. Skierowanie to biore na krew i mocz od rodzinnego, ale niedlugo pewnie juz mi nie dadza i bede musiala zrobic odplatnie. W koncu musze co miesiac robic, a szczerze to powoli juz mam dosc chodzic miesiac w miesiac.
 
Ja chodzę do medicovera bo mam pakiet medyczny w pracy u siebie i przed każda wizyta położna wpisuje mój wagę , i wyniki badań jesli mam no i ciśnienie.

Dziewczyny a tak zmienię temat :p czy wy tez macie takie dziwne sny ? O dzieciach ? Bo ja mam prawie codziennie i sa tak realne ze masakra jakaś :(
U mnie też sny o dziecku :)
 
Dzień dobry :)
Dziewczyny mam pytanko :)
Wiem, że jest jeszcze czas na kupno wózka ( my planujemy kupno w sierpniu, wrześniu), ale czy macie już jakiś model upatrzony?
Tyyyyyle tego wszystkiego jest, że już nie wiem na który zwrócić uwagę.
Myślałam o Adamex Berletta, ale są też na jego temat negatywne opinie.
Wiadomo, każdy ma swoje zdanie :)
Jak jest u Was?
 
reklama
Dzień Dobry, a jak Tam u Was z ruchami lokatorów. ?Ja 20t i 6 dni.i oprocz jakiegoś przelewania ,bąbelkow ...nic konkretnego nie czuje.moze trafiłam na jakiegoś spiocha a raczej spioszyce :) miłego dnia.
 
Do góry