reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Hmmm a to ja dzis 23+1, ale termin na 8.10. Nigdy nie wiem, choc spotkalam sie, ze dziewczyny podaja tydzien do przodu. Jak to jest?

Moze masz wg usg? Bo ja wg usg ginekolog miałam tez na 8 a wg miesiączki na 16. Ale 1.06 bylam na konferencji prowadzonej przez profesora wiecheć i wyszło dokładnie wg okresu czyli na 16.10
 
Moze masz wg usg? Bo ja wg usg ginekolog miałam tez na 8 a wg miesiączki na 16. Ale 1.06 bylam na konferencji prowadzonej przez profesora wiecheć i wyszło dokładnie wg okresu czyli na 16.10
Wg terminu ostatniej miesiaczki 01.01.19 mam na 8.10 i jestem 23+1.
Wg 1 usg trymestru tez 8-9.10. Teraz wg pomiarow usg wczesniej, bo i 04.10, 05.10.
 
Człowiek człowiekowi wilkiem, a już kobieta wobec drugiej kobiety to niestety często jeszcze gorzej. Współczuję nieprzyjemnych sytuacji w kolejkach.. Ja przyznam szczerze, że jak do tej pory tylko raz skorzystałam z przywileju pierwszeństwa. W laboratorium jak miałam tylko przekazać pojemniczek z moczem.. I tak ludzie patrzyli na mnie zlowrogo, ale jedna pani się zlitowala i przygadala reszcie, że nie dość że w ciąży jestem to jeszcze tylko mocz mam do oddania, bez pobrania krwi i dzięki jej wsparciu weszłam bez kolejki :D
No niestety tak to wygląda z tymi kolejkami. Naprawdę ciężko jest czasem wystać szczególnie w te upały. Jak nie muszę to staram się nie wychodzić. Tylko raz mi się zdarzyło, że jedna Pani sama od siebie mnie przepuściła..A tak grzecznie czekam na swoją kolej :)
 
Co do tego, ze jestem w 23+1 tc to nie mam zadnych watpliwosci. Ale serio wiem, ze niektore dziewczyny mowilyby juz o 24 tc.
Ostatnio rozmawialam z położna i powiedziała mi, że jeśli jest np. 21t3d, 24t5d to zawsze mówi się tylko tygodnie, to się liczy.
Bo dużo osób ma np 22t2d i mowią że to już 23t, a tak nie jest.
Pytała o pierwsze ruchy małej, powiedziałam 18t3d i tak zaczęła się nasza rozmowa na ten temat.
 
reklama
Do góry