reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

No nie wiem czy nie trochę za wcześnie, chociaż wiem że tu dziewczyny na różnych etapach ciąży robiły i nie było większego problemu. Chociaż mnie lekarz odrazu powiadomił, że badanie mam zrobić w ostatnim tygodniu przed wizytą, nie wcześniej. A nie wiem jak to jest z powtarzaniem tego, któraś z dziewczyn tu kiedyś pisała, że to badanie jest dość dużym obciążeniem dla organizmu i raczej nie jest wskazane częste go wykonywanie..
Wlaśnie czekam na info od mamy bo podejdzie do gabinetu mojego lekarza i powie jaka sprawa.
Zła jestem że nie poczytałam o tym wcześniej i że lekarz nie powiedział mi miedzy jakimi tygodniami to zrobić :(
Niestety nie wiedziałam o tym, jakby nie internet to nadal bym nie wiedziała.
 
reklama
Wlaśnie czekam na info od mamy bo podejdzie do gabinetu mojego lekarza i powie jaka sprawa.
Zła jestem że nie poczytałam o tym wcześniej i że lekarz nie powiedział mi miedzy jakimi tygodniami to zrobić :(
Niestety nie wiedziałam o tym, jakby nie internet to nadal bym nie wiedziała.
Nie stresuj się niepotrzebnie, daj znać co lekarz powie :)
 
23 tc i właśnie zastanawiałam się czy nie za szybko zrobiłam te badania?
Lekarz dał mi skierowanie tydzien temu, ale nic nie wspomnial kiedy mam to zrobić, a dziś wyczytałam że powinno być zrobione między 24 a 28 tc.
Właśnie poinformowałam mamę bo jest w pracy, aby podeszła do mojego ginekologa i zapytała czy to nie za szybko?
Jesli tak to powtórzę, tylko szkoda że nie wspomniał nic o tym kiedy dokładnie mam to zrobić :(
Tez mam miedzy 24 a 28.
 
Dziewczyny już wszystko wiem.
Lekarz stwierdził że to ciut za wcześnie i że niestety nie poinformował mnie w jakim czasie to zrobić.
Dziś będę miała wyniki.
Jesli wszystko wyjdzie ok, to raczej nie będę musiała robić kolejny raz.
Jesli coś będzie nie tak, to podczas kolejnej wizyty dostanę nowe skierowanie i zrobię.
Powiedział abym się tym nie stresowała, jak coś to za kilka tygodni powtórzę i ok.
 
Ja wszystkie badania jakie mam robię w tygodniu poprzedzającym wizytę w czwartek i wyniki w pn mam świeże.
Teraz nic mam nie robić więc za tydzien napewno glukoza zostanie do zrobienia do połowy lipca....
 
Dziewczyny już wszystko wiem.
Lekarz stwierdził że to ciut za wcześnie i że niestety nie poinformował mnie w jakim czasie to zrobić.
Dziś będę miała wyniki.
Jesli wszystko wyjdzie ok, to raczej nie będę musiała robić kolejny raz.
Jesli coś będzie nie tak, to podczas kolejnej wizyty dostanę nowe skierowanie i zrobię.
Powiedział abym się tym nie stresowała, jak coś to za kilka tygodni powtórzę i ok.
A glukoze Ci podali czy musialas sama kupic w aptece? Mi sie na to strasznie nie chce isc...
 
Ja jestem w 23 tyg dzisiaj się zaczął a glukoze bede miec robioną 21.06 czyli juz w 24 tyg. Też mi odradzala robic w tym tygodniu. Akurat 22 mam wizyte wiec dzien przed bede miec wyniki:)
 
reklama
Do góry