reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No dziwne że mecze Cię trzyma. Bo u mnie minęło jakoś ok 12 tyg. Zaczęłam stopniowo normalnie jeść [emoji16] Współczuję Ci bo to było straszne...
U mnie gdzieś w 18 zaczęło ustępować. A tak to masakra. Ale do dziś nie mogę po wstanie umyć zębów. Najpierw śniadanie bo inaczej zwrot 😋
 
Bardzo rzadko, najczęściej dlatego, że mój kot mnie budzi między 3 a 4 i kaplica. Odpowiadza mnie do łazienki czy mi się chce czy nie. Za to w dzień chodzę co chwile [emoji85]
Ja w sumie też chyba mam większy problem w ciągu dnia 😂 Nie wiem od czego to zależy
 
Ostatnia edycja:
My dzis zaczynamy 23tc. I dwa dni temu kupiliśmy wózek [emoji85] nie planowaliśmy tak szybko. Chcieliśmy pojechać jakos w sierpniu i zamówić ale dziewczyna wystawiła na sprzedaż prawie nowy i się zdecydowaliśmy na taka okazję. Jest schowany u przyjaciół w piwnicy. Ciuszkow już trochę mam ale to dlatego,że siostra nie ma gdzie trzymać po synku i wszystkie neutralne kolory trafiły do mnie. Wszystko po prostu wrzucone w szafę. Ale mam w planach po niedzieli usiąść i zrobic jakas listę.. trochę mnie to blokuje bo pokój czeka na remont i nie chce za bardzo go zagracic przed remontem bo potem i tak będę musiała to wszystko przewalac.. Ale pewne jest to,że chce kupować po trochu bo potem finansowo nie damy rady.
Ja na szczęście mam jeszcze liste z wyprawki dla synka to będę aby odznaczać🙂
 
S
Ha ha zorganizowana to duuuuze słowo na niczym się skupić nie mogę 🤪 na razie to mam problemy bo nic na dupke już założyć nie mogę. W międzyczasie robię zakupy dla siebie bo tu upały po 30 stopni a ja w spodenki krótkie to już w ogóle nie wchodze, biodra mi rozsadzało no i dziś doszła paczka z ciuszkami tym razem dla mamusi 😂

Cały wczorajszy dzień synek denerwował mamę bo miał dzień bez kopniaków ale dziś już mnie pokopał cobym spokojniejsza była.
Super brzuszek🙂 maluchowi chyba tam dobrze skoro tak już się zadomowił🙂
 
Właśnie też już tak myślałam żeby w Sierpniu ja mam z ostatniej wizyty na 2.10 ale kto wie kiedy się zacznie jak mu się zachce już we wrześniu wyjąć hehe to lepiej żeby była torba już gotowa 😊😊

tak teraz apropo torby zaczęłam się zastanawiać w czym najlepiej się rodzi :D w sensie jak to wygląda w praktyce?
 
reklama
Do góry