reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Kurde dziewczyny ja wam zazdroszczę bo u mnie nie wiadomo nadal jaka płeć,jedynie co lekarz na prenatalnych powiedział ze widzi babę,a potem ze chyba na 80%chlopak i do tej pory cisza,na co wam to wyglada?Baba czy chłop?
A8D1EF36-7EE9-4A3B-A6E2-EC7445388816.jpeg
 
Kurde dziewczyny ja wam zazdroszczę bo u mnie nie wiadomo nadal jaka płeć,jedynie co lekarz na prenatalnych powiedział ze widzi babę,a potem ze chyba na 80%chlopak i do tej pory cisza,na co wam to wyglada?Baba czy chłop?Zobacz załącznik 1128749
@GGŁ to w którym tygodniu jesteś że lekarz jeszcze nie widzi płci?
Jakby to była dziewczynka, to powinno być widać tzw. "ziarenko kawy" 😉
 
Kurde dziewczyny ja wam zazdroszczę bo u mnie nie wiadomo nadal jaka płeć,jedynie co lekarz na prenatalnych powiedział ze widzi babę,a potem ze chyba na 80%chlopak i do tej pory cisza,na co wam to wyglada?Baba czy chłop?Zobacz załącznik 1128749
Dobrze widzę wiek na USG, że to jest 12+3 ? Jeżeli tak to jeszcze trochę za wcześnie na płeć. Poczekaj minimum do 16-17 tygodnia.
 
Jest to stare zdjęcie,teraz muszę czekać do 19 na wizytę u lekarza mam nadzieje,ze się dowiem płeć .Ostatnie badanie to lekarz nawet nie próbował sprawdzić bo za wcześnie dla niego było,jedyne przypuszczenia do płci miałam na prenatalnych i sam lekarz nie wiedział kto tam jest.. Jak spojrzał pomiędzy nogami było widać tzw ziarenko kawy,oglądał dziecko i ze coś wystaje jego zdaniem i wrócił do krocza i nagle złapał ze coś wystaje.. Znam osobę co rok wcześniej u tego samego lekarza był w tym samym czasie na badaniu co ja i odrazu stwierdził chłopaka.
 
Ja w sumie też. On cały czas powtarza że z tym brzuszkiem mu się jeszcze bardziej podobam A ja sobie wkrecam że już mnie nie będzie chciał bo będę gruba [emoji2356][emoji2368]
Wiem mam z główką [emoji23][emoji16]
No coz. Takie przywileje [emoji23] ja już męża mam[emoji23] nie musze sie nikomu podobać hehe
 
Jest to stare zdjęcie,teraz muszę czekać do 19 na wizytę u lekarza mam nadzieje,ze się dowiem płeć .Ostatnie badanie to lekarz nawet nie próbował sprawdzić bo za wcześnie dla niego było,jedyne przypuszczenia do płci miałam na prenatalnych i sam lekarz nie wiedział kto tam jest.. Jak spojrzał pomiędzy nogami było widać tzw ziarenko kawy,oglądał dziecko i ze coś wystaje jego zdaniem i wrócił do krocza i nagle złapał ze coś wystaje.. Znam osobę co rok wcześniej u tego samego lekarza był w tym samym czasie na badaniu co ja i odrazu stwierdził chłopaka.
No niestety, musisz poczekać do kolejnej wizyty 😉 W 19 tygodniu powinno już być widoczne, kto tam się chowa 😊
 
reklama
Tak dziecko najważniejsze by było zdrowe. A my jakoś sobie poradzimy. W końcu dajemy życie więc musimy się poświęcić dla potomka [emoji4]
Też się zastanawiam ile łącznie mi przyjdzie kg i czy potem jakoś je zrzuce, ale to nie jest najważniejsze;) tyle lat czekaliśmy na dzidziulka, że mogę być gruba ;)
 
Do góry