• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ciekawa jestem czy na grupie będą bliźniaki bądź wieksza liczba bobasów za pierwszym strzałem
Któraś u nas się zastanawiała czy się u niej dwójeczka nie chowa... ale nie pamiętam kto ;) mi się śniły bliźniaki. M też miał taki sen, a ja mu wcześniej niczego nie sugerowałam! ;D haha. Zobaczymy :D na razie chciałabym już tylko przyspieszyć czas i zobaczyć za dwa tygodnie czy coś widać będzie.
 
Odebrałam wyniki.
Beta HCG 981
Progesteron 36.60
TSH 0.426
FT3 3.01
FT4 2.01 (0.93 - 1.71)
Glukoza 94.8 (70 - 99)

Teraz jestem w 4t4d. Myślicie że wyniki są ok? Beta nie za niska?
 
:D ona nonstop cos gada gulugulu galagala błebu błebu ;D całymi zdaniamy. Potrzebuje towarzystwa.
Kochana! To to jest pikuś! :D Moja obcym ludziom potrafiła wszystkie dane osobowe sprzedać. Paniom w przedszkolu cytuje co do słowa co mówiłam, na przykład, siostrze przez telefon. Młoda stoi, słucha, koduje... i tylko czeka na kogoś, komu mogłaby to sprzedać dalej i puścić w świat ;) haha
 
reklama
To ja się bałam bliźniaków przez wysoką betę [emoji1787] póki co na badaniu jedno serduszko ale dopiero jak w marcu się okaże że nikt się nie schował dodatkowo tam to odetchnę [emoji1787]
Ciekawa jestem czy na grupie będą bliźniaki bądź wieksza liczba bobasów za pierwszym strzałem
Wyniki dobre. Beta też ładna. Ft4 powinno być niżej troszkę. Bierzesz Letrox 150 z tego co kojarzę. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to ma wpływ ale mi ft4 spadło po miesiącu brania jodid 200. Może skonsultuj ?
Odebrałam wyniki.
Beta HCG 981
Progesteron 36.60
TSH 0.426
FT3 3.01
FT4 2.01 (0.93 - 1.71)
Glukoza 94.8 (70 - 99)

Teraz jestem w 4t4d. Myślicie że wyniki są ok? Beta nie za niska?
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry