reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Oj dziewczyny nie pocieszacie z tymi mdlosciami, ale mam nadzieję że nie będziemy długo się z tym męczyć.
Ja już w pracy, na razie jest ciutkę lepiej niż wczoraj ale tez nie będę krakać bo zaraz mnie dopadnie ze zdwojoną siła.
Miłego dnia wam życzę dziewczyny 😉
 
Cześć dziewczyny, ja dziś lepiej z moim przeziębieniem więc co innego musiało się zacząć... Miałam lekkie mdłości dobrej pory, ale dziś wypiłam pół filiżanki mojego ulubionego napoju (kawy) i co ... W ubikacji skończyła kawusia 😭 nie pachnie i nie smakuje już tak samo. Ledwo dobiegłam do 🚽. Lokator w brzuszku rządzi się 😅
 
Proszę moje zdjęcie🙈 sorki za bałagan, ale wczoraj miałam ciężki dzień z moim ciśnieniem, 6tc brzuch nawet troszkę mniejszy niż na starcie bo jem mniej niż przed ciążą, po obiedzie troszkę większy jest niż na zdjęciu 🙈 no ale ogólnie z takim beboszkiem startuję
 

Załączniki

  • IMG_20210302_081516.jpg
    IMG_20210302_081516.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 81
Cześć dziewczyny 🙂 ja w niedzielę panikowała, że się dobrze czuję 🤦 a dzisiaj ledwo żyje 😒 czasami lepiej chyba nie mówić głośno, że jest poprawa 😂
oj tak, jak tylko poczuje się lepiej to panika.
Ogólnie babki w ciąży to dziwne zjawisko, mamy mdłości do gadamy "byle przeszło" , przejdzie to panika co się dzieje, nie czuć brzucha źle, boli to strach. Aktualnie mam etap, że nie mogę się doczekać wizyty a błagam - kto lubi chodzić do ginekologa :D

Dajcie proszę namiar na fajne staniki w których nie eksplodują cycki na tym etapie - wszelkie fiszbiny to przecież męczarnia :D
 
reklama
Ja obecnie 5+6 i oprócz bólu piersi jest super, czasami mnie tylko mdli, na szczęście szybko przechodzi, ale nie cieszę się na zapas, bo z każdym dniem może być różnie 🙈 modlę się tylko, żebym nie wymiotowała, nie cierpię tego, mam traume z dzieciństwa, która została mi do teraz. Jak widzę lub słyszę, że ktoś wymiotuje, to dostaję palpitacji serca 😂
A co do mówienia o ciąży, to na razie wie tylko mąż i moja najlepsza przyjaciółka, która również jest w ciąży (2 tygodnie różnicy między nami), po pierwszym usg jeśli z dzidzią będzie oki mamy zamiar powiedzieć rodzicom, a reszta to już pewnie dowie się z biegiem czasu :)
Ok
oj tak, jak tylko poczuje się lepiej to panika.
Ogólnie babki w ciąży to dziwne zjawisko, mamy mdłości do gadamy "byle przeszło" , przejdzie to panika co się dzieje, nie czuć brzucha źle, boli to strach. Aktualnie mam etap, że nie mogę się doczekać wizyty a błagam - kto lubi chodzić do ginekologa :D

Dajcie proszę namiar na fajne staniki w których nie eksplodują cycki na tym etapie - wszelkie fiszbiny to przecież męczarnia :D
Ja wolę do ginekologa niż dentysty 🤪
 
Do góry