reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny wiem, że gdzieś na początku tego wątku pojawił się temat covida w ciąży. Nie jestem w stanie teraz tego odkopać. Mam pytanie do dziewczyn, które przechodziły koronę w ciąży. Jestem aktualnie w 12tc i od tygodnia czuję się fatalnie, wczoraj straciłam węch i smak. Napiszcie mi jakie kontrolne badania trzeba zrobić po tej chorobie. Czytałam coś że powikłaniem może być zakrzepica i się stresuję. Co mam skontrolować i kiedy?
Pytalam mojej dr co w razie gdyby nie daj Boże złapać, mówila że paracetamol przy gorączce powyżej 38 i od razu brać acard 150, na rozrzedzenie krwi.
 
reklama
Do góry