reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

tajemnica poliszynela jest, że do wielu badań wcale nie trzeba być na czczo ;)
Pytałam specjalnie w labolatorium, bo też mi się wydaje, że moje śniadanie nijak ma się do inhibitorów krzepnięcia, ale mam być na czczo...😔 A z ich winy w sobotę nie pobrali, więc chyba by mi panie nie kłamały 😁 Jechałam dziś równą godzinę... Mialam być na 9, więc siedzę w aucie i patrzę na śniadanie😁
 
reklama
Z nowości: dzisiaj usłyszałam, ze nie mogę przebywać z moja mama bo miała robią tomografie i promieniuje. I co mi teraz powiecie na takie nowinki? 😂
nie nooo, na to bym nie wpadła haha 🤣 a mam bujną wyobraźnie!
ja nie puchne, ale czuje się coraz gorzej w te upały, a w czwartek jedziemy na dwudniowe wesele... apropo, ledwo zmieściłam się w sukienkę, też Wam tak brzuchu wysadziło, bo u mnie między 20-23tc to brzuch straaaaasznie urósł, aż się boję się rozstępy mi się porobią 🙉
 
Z nowości: dzisiaj usłyszałam, ze nie mogę przebywać z moja mama bo miała robią tomografie i promieniuje. I co mi teraz powiecie na takie nowinki? 😂
U znajomych teściową wraca po terapii jodyna i nie może kontaktować się 2tyg z wnukami za to teść po badaniu kości promieniowaniem również nie mógł się widywać . A po tomografię też są.promieniowania ale nie wiem w jakim stopniu
 
U znajomych teściową wraca po terapii jodyna i nie może kontaktować się 2tyg z wnukami za to teść po badaniu kości promieniowaniem również nie mógł się widywać . A po tomografię też są.promieniowania ale nie wiem w jakim stopniu
terapia jodem promieniotwórczym taka jest, ale to co innego niż jodyna i promieniowanie RTG ;)
 
terapia jodem promieniotwórczym taka jest, ale to co innego niż jodyna i promieniowanie RTG ;)
No jodem jodem ..jodyna jest jej rozcieńczonym tworem,ale chodziło mi o jod na terapię przy tarczycy. RTG w ciąży też nie możesz robić ani przebywać w pobliżu też nie
 
reklama
No jodem jodem ..jodyna jest jej rozcieńczonym tworem,ale chodziło mi o jod na terapię przy tarczycy. RTG w ciąży też nie możesz robić ani przebywać w pobliżu też nie
A po zwykłej tomografii można mieć kontakt , są za to jakieś tomografię po których dobę się należy nie kontaktować z dziećmi itp
 
Do góry