reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Na 6.11, ale bliźniaki wyciąga się koło 37tyg dlatego jestem tu z Wami
U mnie z tym terminem różnie bywało przez przesuniętą owulację. Najpierw był 3.11, potem 31.10, w między czasie jeszcze 27.10 ale ostatecznie na połowkowym usg Pan doktor powiedział, żeby trzymać się tego 3.11 więc teoretycznie ja na tych październikowych to tak troche nielegalnie😂
 
Ja miałam terapię laserem punktowo i kiedy zobaczyłam 2kreski i powiedziałam rehabilitantce ,odrazu mi przestała to robić i z dala od pola magnetycznego trzymali, które miesiąc wcześniej miałam ale to jeszcze w ciąży nie byłam naszczescie bo bym się zachlastala ..
Ale laser u ciężarnej to znowu zupełnie oddzielna historia...
 
Ja chciałam zdążyć z dzieckiem do 30tki! i mimo komplikacji wszystko wskazuje na to, że się uda! Termin mam na 28 października, a 30 urodziny 24 grudnia! także mission complete! 💪🏻 (prawie)
 
U mnie z tym terminem różnie bywało przez przesuniętą owulację. Najpierw był 3.11, potem 31.10, w między czasie jeszcze 27.10 ale ostatecznie na połowkowym usg Pan doktor powiedział, żeby trzymać się tego 3.11 więc teoretycznie ja na tych październikowych to tak troche nielegalnie😂
To my podobnie :)
 
reklama
Do góry