• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
@JM* ja od kilkunastu lat kupuje Lovela (zaczęłam dla siebie jak jeszcze nie byłam w ciąży) i już nie zmieniam, bo wszyscy tolerują w domu. Ale koleżanki mi mówiły że inne są tańsze.
 
Ja pamiętam po praniu dla córki to nic zapachu nie czułam.
Bo jego zaletą jest brak zapachu właśnie😁 Ja kupilam w ciązy już dla nas, bo miałam taki wyostrzony węch, że tylko ten byłam w stanie stolerować. Mam płyn do prania i płyn do płukania. Po jakimś czasie trochę się u mnie poprawiło i kupiłam zestaw Bobini. Pachnie ładnie i delikatnie i co ważniejsze ubrania łatwiej się prasuje, niż po Loveli. Maluchowi kupiłam znowu Lovele bo sobie wyobrażam, że w brzuchu takich zapachów Bobiniowych nie miał. Pewnie z czasem wrócę do Bobini.
 
reklama
Bo jego zaletą jest brak zapachu właśnie😁 Ja kupilam w ciązy już dla nas, bo miałam taki wyostrzony węch, że tylko ten byłam w stanie stolerować. Mam płyn do prania i płyn do płukania. Po jakimś czasie trochę się u mnie poprawiło i kupiłam zestaw Bobini. Pachnie ładnie i delikatnie i co ważniejsze ubrania łatwiej się prasuje, niż po Loveli. Maluchowi kupiłam znowu Lovele bo sobie wyobrażam, że w brzuchu takich zapachów Bobiniowych nie miał. Pewnie z czasem wrócę do Bobini.
Bobini super pachniał właśnie, ale właśnie opiniami się kierowałam. Po jakimś czasie można będzie właśnie na niego przejść.

Dziewczyny dziś wizyta u mnie. Stresuje się bo minęło dużo czasu od ostatniej i nie wiem jak tam kruszynka moja rośnie.... 🤰 Chodź mamusia pięknie przybiera na wadze, w 5 tygodni 2kg... Ciekawe co doktorek powie
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry