reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Aguga, Mina podacie jakieś linki do tych spadających małpek ?
Ja tez się zastanawiałam co na prezent kupić dla Mikołaja od braciszka :tak:


dokładnie o ta grę mi chodziło.. nie jest droga a fajna..
mamy piranie atakują. Jest wiele tego rodzaju gier aż nie wiadomo co wybrać.
Na PS3 raczej bym nie chciała bo tylko przed tv by siedział a tak będziemy coś razem robić..
 
Anc my mamy taka lampke niebieska dla Gabrysia,jej swiatelko jest bardzo delikatne idealne do spania dla malucha. Laduje ja sie ok 3 godzin i swieci do rana.

Azorek taki mis z pozytywka i projektorem to super sprawa, Gabrys dostal takiego podobnego od babci i towarzyszy mu od pierwszycg dni do dzis, bez tego nie ma zasypiania

Ja z zakupami niestety nie poszaleje bo poprostu wszytko mamy:zawstydzona/y:ma to dobre i zle strony:tak:Dokupilam tylko taki kocyk do nosidelka, ktory ma dziury na pasy i fajnie otula dzidziusia
 
....A ja stoję przed dylematem zakupowym - zastanawiam się nad przybornikiem do powieszenia na łóżku. I w sumie już byłam na niego zdecydowana, kiedy naszły mnie wątpliwości czy faktycznie będzie mi potrzebny:confused: Jakie jest wasze zdanie na ten temat, może któraś z was może coś z własnego doświadczenia się wypowiedzieć?....
Ja dowiadczenia nie mam zadnego - kupilam bo byl w komplecie i tak - ale szczerze powiem wydaje mi sie raczej byc dodatkiem estetycznym - niz praktycznym - przynajmniej moj ma male kiedonki i nic tam sie nie wlozy.
A jesli chodzi o rzeczy potzrebne 'pod reka' do przewijania itd to zrobilam w swojej szafce nocnej juz miejsce/w salonie w komodzie pod tv tak samo - siostrze sie takie cos sprawdzilo i mysle ze mi tez :D


W koncu nie kupilam koca:(
W sumie bylam juz w sklepie przed polka i tak stalam pol godziny mie moc sie zdecydowac - kolor wybralam - krem [za duzo rozu nie chce :p ] Ale zaskoczyl mnie wybor rozmiaru i nic nie pomagalo podjac decyzjii :D Jutro sprobuje znowu :D
 
Ja nie zamawiałam przybornika bo też wydał mi się zbedny tak samo jak ten woal na łożeczko. Gdyby w komplecie był baldachim z materiału jeszcze bym sie zastanowiła natomiast woal do nieczeog nie jest mi potrzebny:no:
 
anć przepraszam ale ta lampka trochę przypomina mi Bukę :-D ja bym się jej bała ale maluszek Buki nie zna więc spox :-D

Ja przybornika nie kupuję będę mieć łożeczko koło komody wiec wszystko pod ręką.Większy dylemat mamy jak ustawić te wszystkie meble w jednym pokoju :sorry2:
 
Ja mam w planie kupić ten przybornik ale taki z pojemnymi kieszeniami, bo niesety miejsca brak. I poszukuje DOBREGO termometru dla malej. Jak macie jakies typy to chetnie poczytam, bo pojecia nie mam. Zawsze uzywalam i używam zwykłego rtęciowego ale to chyba dla niemowlaka nie pasuje?
 
reklama
Do góry