reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

reklama
No tak i zostałyśmy same :) a tak się zastanawiam.. sandros nie wiesz od kiedy można dawac krowie mleczko?? Wyczytałam gdzieś iż od 6 miesiąća.. no ale to musi pediatra potwierdzic. Ale ciekawe jak dzieciaki na to reagują?
 
Witaj,

Ja slyszalam i czytalam, ze im poznij tym lepiej, ale nie wczesniej niz przed ukonczeniem roku. No, ale znam dzieciaki zdrowe, ktore juz od 7 miesiaca byly karmione krowim.
Ogladalam program w telewizji. Naukowy przeprowadzali badania i stwierdzili, ze osoby, ktor wczas zaczepypic mleko, to obecnie wiekszosc ma problemy z nerkami, alergiami... Mowili, ze wiek 3 lat to dobry okres na stopniowe wprowadzanie mleka.
Tyle o naukowcach. Ja mylse, ze jak nic Soni nie wyskoczy, zadna alergia, to powoli zaczne robic jej kakao itp, tak ok 1,5 roku, napewno nie wczasniej. Boje sie, bo ja i moj partner jestesmy alergikami, wiec istnieje 70% prawdopodobienstwo, ze i Sonia bedzie alergikiem, jak do tej pory jest OK, a jogurty z Gerera juz wcina i wszystko co na 9 miesiac dozwolone.
 
Ooo prosze.. tego nie słyszałam. Ja też się wstrzymam w takim razie :) natomiast dałam małej deserek z NESTLE mleko+budyń. Nawet jej smakowało i nic jej nie wyskoczyło. My nie oboje nie mamy alergii. Zycze zdrówka dla Soni i oby nie miała alergii zobaczysz że nie będzie miała :)).
 
troche sobie to forum zaniedbałam. jestem mama Michała i jak w koncu poradze sobie z tym suwaczkiem to co tu umieszcze.
złośliwosc przedmiotów komputerowych. ;D
Michał własnie dzis zaczyna 9 miesiac swojej podróży po tym swiecie, ma 2 zeby i czołga sie po całym domku.
pozdrawaiam i obiecuje zagladac 2x w tygodniu
pa
mama Mitu
 
reklama
My dzisiaj kończymy 8 miesięcy!!! Ależ ten czas leci ::) ;D hihi. Dzisiaj u nas troszkę chłodniej w nocy trochę popadało i odrazu lepiej się spało, mała spała 11h, także wyspana na maxa :D. A co tam u Was? Jak tam Sonia i Michałek?? :)
 
Do góry