reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

no, no... Porazka. MAm siostre na Sycyli i tam wychowanie dzieci to jest chyba gorsze. Dorosli w ogole sie dziecmi nie zajmuja. Posylaja do przedszkola, szkoly na caly dzien, widza sie tylko na siescie by zjesc i wieczorem ciagaja dzieciaki po knajpach. A dzieciaki rozkaprysione, egoistyczne i rozpieszczone, bo milosc zastepuja im zabawki i pieniadze
 
reklama
U nas w Belgii jest tak samo.. tutaj matki nie wychowują dzieci tylko złobki, albo niańki.. ja swoje dziecko chcę do 2 lat wychowywać a potem do przedszkola, bo u nas do pierwszej klasy idą w wieku 6 lat.
 
Amadeusz, moj siostrzeniec ma obecnie 5 i siostra juz go do szkoly posyla. Po pierwsze, bo tak tam mniej wiecej sie zaczyna, a po za tym nauczanie jest pod psem i woli go wczesniej poslac
 
O jeje! Az tak źle?? No tutaj z tego co wiem to nauczanie jest na wysokim poziomie.. ale co jest ciekawe.. dziecko do przedszkola muszę 2 lata prędzej zapisywać i tak samo do szkoły bo potem nie ma miejsc! ::) Dziwne.. no ale skoro tak jest...
 
Moniaa jak się znalazłaś w Belgii??Praca......mąż.......co Cię tam pociągnęło?? Możę to pytanie nie dotego wątku......ale co tam ;)
 
Mój mąż jest tutaj od 12 lat... poznaliśmy się 6 lat temu noi mieliśmy już dość rozłąki i przyjechałam tutaj :).
HeH pytanie nie do tego wątku? Ja uważam że my możemy tu rozmawiać obojętnie na jakie tematy przecież nie można rozmawiać tylko i wyłącznie o dzieciach? :)))
 
Na Sycyli, to ciezko znalezc kogos wyksztalconego, w ogole w samych wloszech, glownie bogacze koncza studia, wiekszosc ma zakonczona podstawowke, a na Sycyli podobno wielu jest analfabetow. Szkoly maja niski pozion, ale tez nie wszystkie. Amadusz idzie do jednej z lepszych i juz bedzie sie uczyl angielskiego, wloskiego, matematyki i cos tam jeszcze... Tyle tylko, ze u nas to juz w przedszkolu juz sie uczyl angielskiego i matematyki.

Soni wlasnie ida zobki gorne i jest straszna marudka. Widac, ze chcialaby sie bawic, zaczepia nawet, a po chwili tak zalosnie placze. Czlowiek powinien sie rodzic z zebami i to takimi, ktore sa juz cale zycie, no i oczywiscie nie psuja sie ;D
 
HiHi u nas też chyba zęby bo ślina cieknie jak z kranu ;) i do tego marudzenie.. no ale u nas jeszcze te upały małą wykańczają i w dzień i w nocy po 30 stopni ::). W dzień mała w ogóle nie śpi, ale nocke przesypia. Śpi w samym pampersie a rano jest mokra jakby spała w korzuchu.. . no ale co ja na to poradzę.
Ale faktycznie gdyby dziecko urodziło sie z zębami i to nie psującymi i by nie gryzło piersi to było by super! ;D
 
reklama
No.....z tymi zębami było by zabawnie....tylko które dziciaki by niegryzły.....hihihij ak to taka fajna zabawa... ;D
Dziewczyny....dzisiaj w nocy jade na wakacje....także zostajecie we dwie na październikowych skarbach...ale jak wróce to nadrobie moją nieobecność.

Ale się boje tego wyjazdu, jedziemy nad morze...najbardziej przeraża mnie podróż.Mam nadzieję że będzie ok.
No to do spotkania .....niebawem
PA PA mamsie ;)
 
Do góry