reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Witaj,

Wszystkieg najlepszego.
U nas gorąco, ale da się wytrzymać, wieje przyjemny wiatr. Powoli zaczynam sobie dawać ze wstającą Sonia - wieczoram już praktycznie sama zasypia - muszę być w pokoju, ale już nie muszę sterczeć nad łóżeczkiem by nie wstawał, a zasypiała. W dzien mam jeszcze spore kłopoty, ale jest już trochę lepiej.

Pozdrawiam
 
reklama
No to super!!! No moja jeszcze nie raczkuje ale liczę iż niedługo to odkryje :) narazie czołganie/turlanie i stanie na czworaka. Jak tylko wyczuje że mozna się przemieszczać to będzie dopeiro :). Soniu buziaczek :D
 
Sonia ma ostatnio super zabawe. Mamy mala lazienke, w ktorej juz jeden kosz na pranie stoi, wiec pranie malej trzymam w misce w pokoju. Zawsze sadzam Sonie na podlodze i daje jej zabawki, po czasie dostrzega miske z ubraniami i do niej. Potem siedzi i bawi sie, wyciaga ubrania z miski, wklada spowrotem, znow wyciaga, krzyczy do miski - co daje jej mocniejszy glos, czasem uda jej sie przewrocic miske i uderzea w nia jak w bebenek, potem wspina sie na miske, a ze miska stoi przy komodzie, to wspina sie tez po uchwytach z szuflad, potem stoi i krzyczy z usmiechem na twarzy :laugh:
 
HiHi nieźle!! Moja to uwielbia we wszystko uderzać rączką wieć kupiliśmy jej taki bembenek w który jak się uderza to pokazuje liczby/literki migają tam światełka wg rytmu uderzenia także też ma super zabawe z tym :))
 
Swietna zabawka, szkoda, ze w mojej okolicy to zabawek malo, a jak juz to z Fisher Price, ktore maja kosmiczne ceny, a reszta to czlowiek sie zastanawia kto moze takie rzeczy kupowac. Ale jak widac wszystko moze byc dobra zabawa :D
 
Ta zabawka to dość sprytna jest mój mąż zawsze coś ciekawego małej kupi bo on kupuje zabawki a ja ciuszki :). On jak wpadnie do sklepu z zabawkami to jak dziecko hehe wszystko sprawdzi pobawi się i dopiero wybiera coś fajnego :). A co ciekawe nawet udaje mu się trafić w gust małej :D.
 
Muszę się pochwalić!!! :D MOjej Nicole dzisiaj wychodzą 2 górne kiełki!!! Dziwne że kiełki bo ma dopiero 2 dolne jedyneczki no ale wychodzą!! szok :D
 
No to gratuluje, ja sie mecze z Sonia, ale dzis kupilam Dentinox i rewelka - prawie bez marudzenia odkad smaruje i dlugo dziala. My jeszcze troche, dziaselka sa bardzo napuchniete, ale zupelnie nic nie widac, u nas to beda gorne jedyneczki.

A wracajac do zabawek, to ja z moim partnerem jak Twoj maz wybieramy sprawdzajac dokladnie jak wszystko dziala, potem czesto my sie tym bardziej bawimy, bo Sonia dorwie sie do miski :laugh:
 
Witam Mamuśki,
właśnie dzisiaj wróciliśmy z urlopu, średnio wypoczęci ale przynajmiej byliśmy poza miastem. Jak tam dzieciątka czytam, że Sonia raczkuje - mój mały też zaczyna a własciwie to próbuje stawac na nóżki - chwytając się brzegów łóżeczka - no i siada sam z leżącego :) Moniaa brawo dla Nicole za ząbki - a my dalej bez tylko dziąsła wielkie i spuchnięte i góra i dół i nie mam pojęcia kiedy się wreszcie przebiją - a mały kiepski humorek fatalny cały czas łapki w buźce i na dodatek chyba ma pleśniawki - idę jutro do lekarza bo mu się robi taki biały nalot na ustkach. Tyle że śpi w nocy i się ni budzi bo wtedy to już by była katastrofa. Sandros ja też kupiłam Dentinox ale ma wrażenie, że nie działa chyba spróbuję inny.

Pozdrawiam
 
reklama
SIABA mialam CALGEL i BOBODENT, porazka, po paru minutach zaczelo dzialac, Sonia troche sie uspokoila i juz tak nie wsadzala wszystkiego do buzi, ale tylko na parenascie minut do godziny. A wczoraj wysmarowalam dwa razy - w polodnie i ok 16 - Sonia byla kochana, a ranek zapowiadal sie tragicznie. Sama sprobowalam i jezyk mi zdretwial. Nie wiem dlaczego Twojemu maluszkowi nie pomaga, moze bardziej go boli, a Sonia jest tylko panikara :p
 
Do góry