reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

PCOS - Zio艂a ojca sroki 3-efekty

Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
7
Hej dziewczyny馃槂 Mam Pcos-na jajnikach sporo p臋cherzyk贸w cykle nawet po 40-60 dni najprawdopodobniej bezowulacyjne lub owulacj膮 jest bardzo rzadko. Wyniki mam w normie, testosteron lekko podwy偶szony ledwie o par臋 punkt贸w. Jestem ju偶 mam膮 4 latka鈽猴笍 w ci膮偶臋 z nim zasz艂am praktycznie od strza艂a. Chcieliby艣my mie膰 drugie dziecko. By艂am dzisiaj na monitoringu cyklu jestem w 10 dniu endometrium nie najgorsze ale nie najlepsze niestety w jajnikach podobno si臋 nic nie dziej臋 馃様 za tydzie艅 kolejny monitoring. Pij臋 sobie te偶 zio艂a ojca sroki 3 my艣la艂am 偶e co艣 mi pomog膮 a tu klapa. Co my艣licie? Jakie macie przej艣cie?

reklama

niematkawariatka

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
18 Marzec 2021
Post贸w
723
U mnie te zio艂a dzia艂aj膮 cuda i dzi臋ki nim mam normalne cykle, owulacje i brak torbieli czynno艣ciowych po latach kiedy musia艂am bra膰 antykoncepcj臋 z uwagi na pcos i wieczne torbiele, brak miesi膮czek.

niematkawariatka

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
18 Marzec 2021
Post贸w
723
D艂ugo pijesz ju偶 zio艂a? Staralas si臋 o dziecko ?
Za pierwszym podej艣ciem w drugim miesi膮cu picia zi贸艂 zasz艂am w ci膮偶臋, niestety j膮 straci艂am. A teraz zacz臋艂am pi膮ty cykl z zio艂ami - na razie niestety nie uda艂o si臋 zaj艣膰 w ci膮偶e, ale sam fakt ze mam normalny cykl i owulacje to tez dla mnie du偶o :)

Do g贸ry