reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk żółtkowy

KamaKr18

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Styczeń 2019
Postów
55
Witam Was. Dziewczyny potrzebuje porady, pocieszenia.. W tamtym tygodniu byłam na pierwszym Usg. Lekarz potwierdził ciążę powiedział, że jest bardzo wczesna napewno młodsza ogólnie, że 6 tydzień.. Nie było widać zarodka. Kazał przyjść za tydzień wiec wczoraj pojechałam i niestety.. Zarodka dalej nie było.. Był tylko pęcherzyk żółtkowy, jak zapytałam się w którym jestem dokładnie tygodniu powiedział mi że nie wie, że ciąża bardzo wczesna i bardzo powoli się rozwija.. Jak nie ma zarodka to nie może powiedzieć który to tydzień. W poniedziałek jadę na badanie krwi i po 48 godzinach kolejne by widzieć przyrost. Ale moje pytanie do Was czy mam się czym martwić? Wczoraj pół myślałam czy wszystko będzie dobrze. Proszę Was o szczerość. Jest to moja pierwsza ciąża.
 
reklama
Rozwiązanie
Nie martw się, ja tez jestem w czasie oczekiwań. Byłam i gin potwierdził ciąże 5t4d. Nie widać jeszcze serduszka. Zrobiłam betę i mam ponad 4000 tys. Jutro skocze zrobić jeszcze raz i tez się modlę żeby zobaczyć przyrost. Buziaki
Trzymam kciuki.. Serduszko napewno się pokaże w Twoim przypadku to jeszcze wcześnie.. Bedzie serduszko życzę Ci tego :) mój lekarz nawet nie powiedział mi wczoraj w którym jestem tygodniu.. Tłumaczył że jeśli nie ma zarodka to nie może powiedzieć.. Wiem tyle że ciąża młodsza o dwa tygodnie i że tak się zdarza.. Zrobię bete i umówię się do innego lekarza by mieć jakiekolwiek porównanie
Wg kalendarza 9, ostatnia miesiączkę miałam 11 lipca. Tak owulacja napewno była później.. Tylko nawet nie powiedział mi lekarz w którym jestem tygodniu.. A jak ciąża młodsza to nawet kalendarzyk nie pomoże.
Ja miałam @ w tym samym dniu. Nie wygląda to dobrze. Moim zdaniem powinnaś zrobić bete i zobaczyć czy przyrasta i przejść się do innego lekarza.chyba że owulacja Ci się przesunela o 2-3 tygodnie.
 
Ja miałam @ w tym samym dniu. Nie wygląda to dobrze. Moim zdaniem powinnaś zrobić bete i zobaczyć czy przyrasta i przejść się do innego lekarza.chyba że owulacja Ci się przesunela o 2-3 tygodnie.
Tak zamierzam zrobić w poniedziałek pójść na badanie krwi i zobaczę przyrost. Pójdę odrazu do innego lekarza by mieć porównanie. Wiem tyle że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie. Dziękuję bardzo..
 
Tak zamierzam zrobić w poniedziałek pójść na badanie krwi i zobaczę przyrost. Pójdę odrazu do innego lekarza by mieć porównanie. Wiem tyle że ciąża jest młodsza o dwa tygodnie. Dziękuję bardzo..
Będę zrób jak najszybciej, nie musisz być na czczo. Bo na pewnym etapie beta już nie rośnie tylko spada i możesz zobaczyć w pon spadek A po co się stresować jak wszystko może być ok
 
Będę zrób jak najszybciej, nie musisz być na czczo. Bo na pewnym etapie beta już nie rośnie tylko spada i możesz zobaczyć w pon spadek A po co się stresować jak wszystko może być ok
[/QUOTE rozumiem zrobiłabym nawet dziś tylko problem jest w tym że jeśli zrobie dziś to następna bęte muszę zrobić w sobotę gdzie wszystkie placówki są zamknięte..
 
reklama
reklama
Do góry