reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pediatra - zalecenia

Aga29 widze ze kolejna absolwentka UMCSu ciekawe ile jeszcze nas tu jest :-)...haha a Lublin to super miasto :-)

te tabletki z fluorem to chyba jakis zart prawda? przeciez fluor szkodliwy jest nawet dorosli nie moga go łykac ...tego w pascie do zebow ...jedynie zewnetrznie....

My zaczynamy znowu podawac devikap i tez dwie kropelki zaczne bo jedna byla jak maly byl noworodkiem.... a poci sie strasznie na podusi....
 
reklama
Aga29 widze ze kolejna absolwentka UMCSu ciekawe ile jeszcze nas tu jest :-)...haha a Lublin to super miasto :-)

te tabletki z fluorem to chyba jakis zart prawda? przeciez fluor szkodliwy jest nawet dorosli nie moga go łykac ...tego w pascie do zebow ...jedynie zewnetrznie....

My zaczynamy znowu podawac devikap i tez dwie kropelki zaczne bo jedna byla jak maly byl noworodkiem.... a poci sie strasznie na podusi....

No rzeczywiscie ciekawe ile nas tu jeszcze po tych lubelskich uniwerkach jest:tak:
A witamina D3 z fluorem to nie zart, tutaj u nas przepisuja tylko taka i to jeszcze w tableteczkach, zeby bylo smieszniej, ale one bardzo szybko sie rozpuszczaja:tak:. Lekarze pediatrzy wychodza tu z zalozenia, ze fluor wzmacnia zabki dzieciecia, wiec stosuja to tez w praktyce.
A ja pierwsze slysze, zeby fluor byl szkodliwy:baffled: Moze tylko jego nadmiar co???:confused:
 
U nas stomatolodzy kategorycznie zabraniają używania past z fluorem. Marysi chrzestna, jak poszła do dentysty, to ona po obejrzeniu zębów od razu jej powiedziała z jakiej dzielnicy Gdańska jest, bo tu woda najbardziej fluorowana:-D. Ja nie daję D3 juz wcale,a o fluorze nawet nie myślę.
 
Nasza malutka bidulka od 5 dni ma mega biegunke, 5 razy dziennie :-( Bylismy u lekarza, a dzis nawet na pogotowiu, no i nawet nic mu nie dali antybiegunkowego :no: Wg. tutejszych lekarzy to jest wirus i sam przejdzie, a jak maly ladnie je i pije, nie jest odwodniony to jest ok :dry: ale ja sie bardzo tym martwie, widac ze go boli brzuszek, no i ma tak strasznie odparzona pupcie od tych kupek :-(
Dziewczyny mam pytanko czy w Polsce tez w takiej sytuacji nie podaja dzieciaczkom nic przeciw biegunce :confused: bo tu jak zapytalam o takie cos to powiedzieli mi ze nic nie daja :baffled:
 
na biegunke lekarze czesto kaza podac lakcid czy jakos tak to naturalne bakterie ktore sa w jelitkach...mojemu pomoglo
 
reklama
Kachna, Myfa80, Misia_q dzieki serdeczne za pomoc!!! Misia_q skorzystalam z przepisu ktory mi podalas i zrobilam ta marchwianke :tak: Mam nadzieje, ze przejdzie malutkiemu, bo sie bidulka meczyl i budzil w nocy przez ta biegunke :-( Jeszcze raz dziekuje :-)
 
Do góry