reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęknięcie krocza 4 stopnia

Zasmucona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Lipiec 2017
Postów
212
Witam mam pytanie czy sa na forum Panie które przy porodzie miały pęknięcie krocza 4 stopnia. Czy chodziły później do jakiegoś specjalisty?
 
reklama
Jasani mam pytanie czy po tym pęknięciu miałaś jeszcze jakieś dzieci? Ja miałam pęknięcie 3 stopnia i boję się, że przy kolejnym porodzie będzie tak samo lub gorzej.
 
Nie, moja córka ma dopiero 7 miesięcy, więc u mnie to pęknięcie tak na świeżo dopiero. Ale słyszałam, że przy drugim nie musi się to tak samo skończyć. Wręcz przeciwnie. Na ile w tym prawdy tego nie wiem. Ale ja jak zdecyduję sie na kolejne to mimo wszystko będę próbować naturalnie.
 
Ja miałam pęknięcie 3 stopnia i skierowano mnie do fizjoterapeuty urologa. Byłam na kilku wizytach i zalecano ćwiczyć mięśnie kegla tak żeby zapobiec przykrym dolegliwościom.
 
W związku z prowadzonymi analizami dotyczącymi wpływu porodu na osłabienie i uszkodzenie zwieracza odbytu oraz na nietrzymanie gazów i stolca zapraszamy na bezpłatne kompleksowe badania pacjentki po porodach z dolegliwościami w tym zakresie. Zapraszamy między innymi pacjentki po długich, ciężkich porodach, po porodzie kleszczowym, po urodzeniu dużych dzieci, nawet bez dolegliwości jelitowych.
Badania odbywają się w Łodzi. Prowadzą je specjaliści z dziedziny proktologii i ginekologii przy użyciu specjalistycznej aparaturym.in. usg wykonywane specjalną głowicą, manometria.
Po diagnostyce jest możliwość uzyskania wstępnej porady, co do sposobów leczenia.
Zapraszamy pacjentki będące 4-8 tygodni po porodzie do jak najszybszego kontaktu telefonicznego w godzinach 9-21 (liczba miejsc jest ograniczona):
- 533587311
- 605263904
- 502626675
- 501587964
Centrum Medyczne Być kobietą s.c.
Dr hab. n. med. Grzegorz Surkont
Dr n. med. Edyta Wlaźlak
 

Załączniki

  • ThinkstockPhotos-578106610-hero.jpg
    ThinkstockPhotos-578106610-hero.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Właśnie najbardziej obawiam się tych dolegliwości. Mój synek ważył 4,5 kg poród czwarty ale najgorsze spustoszenia.
 
Do góry