reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Perfekcyjna Pani Domu;)

reklama
Majandra, najlepiej- idz na ceneo.pl , ewentualnie cokupic.pl i tam wybierz zelazka... I pozniej..wyswietla Ci liste gdzie najtaniej sie kupuje i opinie o danym sklepie. Ja tak rodzicom kupilam sprzet do kuchni (ponad polowe taniej-bosch)...

I tam nie tylko kupisz najtaniej, ale rowniez kupisz z wiedza co kupujesz- bo ja nie lubie kupowac bez dowiadywania sie, ktore jest najlepsze w swoim przedziale cenowym.

Link:
http://www.ceneo.pl/Zelazka;0113-1.htm
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaki płyn, piankę bardziej poleccie do prania dywanów, mam 3 dywany z długim włosem Shaggy i mimo, że mamy je 2 mce to czuję jakbny były brudne, w sklepie wisiały to wiadomo że sam kurz.............. musze to wyprac. Co polecacie?
 
Aga, juz brudne?
ja tylko ostrzegam, ze im szybciej zaczniesz czyscic dywany, tym czesciej bedziesz musiala to robic, bo sie beda bardziej brudzic.-takie sa moje obserwacje
 
reklama
Do góry