reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pessar

Hej. Odświeżam temat. Jestem w 14tc i od wczoraj zaczęła mi się stawiać macica co pewnie skończy sie założeniem pessara (poprzednia ciąża zakończyła się porodem w 32tc, wcześniej skracala mi sie szyjka i takze stawiała macica). Przesunęłam sobie wizyte u mojego lekarza z 8 lutego na wtorek i będę się go pytała o ten pessar. Powiedźcie mi czy po założeniu pessara ustało Wam twardnienie macicy?
U mnie ustało, lekarz zakładał mi jakoś na początku 21tc jak dobrze pamietam…i to był bardzo dobry ruch, bo dziś wybił 34tc i wszystko się trzyma jak należy 😄
 
reklama
U mnie ustało, lekarz zakładał mi jakoś na początku 21tc jak dobrze pamietam…i to był bardzo dobry ruch, bo dziś wybił 34tc i wszystko się trzyma jak należy 😄

Ja się modlę żeby tą ciążę chociaż do 33tc donosić. Jeden wcześniak mi wystarczy i na szczęście zdrowy bez powikłań. Nawet jesli mi sie szyjka nie skróciła jeszcze to porozmawiam z lekarzem aby zapobiegawczo mi go założył, bo to i tak pewnie kwestia czasu
 
Ja się modlę żeby tą ciążę chociaż do 33tc donosić. Jeden wcześniak mi wystarczy i na szczęście zdrowy bez powikłań. Nawet jesli mi sie szyjka nie skróciła jeszcze to porozmawiam z lekarzem aby zapobiegawczo mi go założył, bo to i tak pewnie kwestia czasu
Dokladnie, lepiej na prawdę zapobiegawczo założyć a nic to nam nie szkodzi a wręcz pomaga. Ja pewnie gdyby nie pessar to już dawno było by po
 
Dzień po zdjeciu pessara w 38tc miałam skurcze i rozwarcie 3cm ale po kilku godzinach ustaly więc zostałam wypisana do domu. Jestem już 5 dni bez pessara i nadal cisza. Miałyście podobnie?
 
Do góry