reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
Ja mam w torbie dla siebie: piżamkę i koszulkę, szlafroka nie mam bo tą piżamę co mam jest 3 częściowa i ma taki jakby sweterek. Ręczniki ciemne, kosmetyczka, skarpetki, majtki jednorazowe, papcie i klapki pod prysznic, wodę, wafle ryżowe jako przekąskę, gumy do żucia żeby mi nie było sucho w ustach....hmm...to chyba tyle
Dla małej: pajacyki kilka sztuk, paczuszkę małą pampersów, 2 pieluszki tetrowe, waciki do przemywania buźki i pupci, chusteczki nawilżone i kremik do pupy..kocyk...
Na wyjscie mam drugą torbę mniejszą w której są ciuszki i kombinezon dla małej oraz ciuchy dla mnie...
 
ja dla malucha biorę tylko chusteczki nawilżające, resztę zapewnia szpital i zamierzam z tego korzystać:-) Tylko ciuszki na wyjście naszykuje dla siebie i małego, co by tatuś nam przywiózł.
A dziewczyny mam pytanie - czy macie kupione śpiworki do wózków? Jeżeli tak to macie może zdjęcia, albo linki? Bo dopiero jak w poniedzialek przyszedł wózek, tośmy jakoś po rozum do głowy poszli, ze przecież w samym kombinezonie małego nie połozymy....
 
nie no dziewczyny, ja mysle ze jak przyjdzie co do czego, to chęć zobaczenia brzuszkowego pasażera będzie tak duża, że ta lampa i samoloty ginekologiczne będą mi obojętne.
sugar - zazdroszcze tej wody :)
 
reklama
Do góry