reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

reklama
chcecie to popatrzcie - ta dziewczyna ma dosyc tanie i ciekawie wyglądające ciuszki ciążowe - ja sie nawet do niej wybieram osobiście bo to niedaleko ode mnie.
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10249437
Chce sobie kupic spodnie bo w normalnych sie już nie dopinam a jak nie zapnę guzika to potem mi zjeżdzają z pupy.
Co do kosmetyków - to używam oliwki z serii dreambaby z Rossmanna i jest fajna bo szybko się wchłania. Pozdrawiam mamuski
Ps. Tez sobie dodałam do obserwowanych ten romantyczny sweterek :)
 
Ostatnia edycja:
ja na razie nie rozglądam się za ciuszkami ciążowymi, bo brzuszka brak, ale wiedzę, że jest w czym wybierać:-):-):-) moje spodnie ciażowe od prawie 3 tygodni leżą w szafie i na razie sie nie zapowiada zebym je miała wkrótce ubierać

jeżeli chodzi o kosmetyki używam kremu na rozstępy firmy mustella, dostępny jest w aptece, brzuch smaruję profilaktycznie i zeby sie już uelastycznił, ale w przypadku piersi to jest juz niezbędny bo rosna w zastraszajacym tempie, na szczęście rozstępów na razie brak;-)
 
Ja też używam oliwki teraz mam z rossmana
Co do Mustelli to ja już jej na pewno nie kupię, z MIchałem jak chodziłam w ciąży używałam jej a i tak pod koniec ciąży brzuch mi rozorało
 
Magduśka czytałam rożne opinie na temat mustelli ale przeważają raczej te pozytywne, wydaje mi sie ze dotyczy to kazdego specyfiku i jego skuteczność zależy w duzej mierze tez od naszych uwarunkowań fizycznych :-)
 
Ja uwielbiam zakupy na allegro - kupuje tu praktycznie wszystko (łącznie z bielizną i butami) i zwykle jestem zadowolona - oczywiście, że zdarza się, że nie trafię z rozmiarem, ale to rzadko. Chociaż ostatnio kupiłam dwie pary spodni ciążowych i jedne sa za duże (jeszcze) a w drugie weszłam ledwo ledwo :)
...a teraz zastanawiam się nad tą bluzeczką:
OKAZJA 9fashion Bluzka KALUA XL za jedyne 69* (525406029) - Aukcje internetowe Allegro


agorana
, fajna ta bluzeczka, widzę, ze zamówiłaś :-).

Co do nawilżania skóry, to ja nadal używam oliwki dla dzieci, w żelu. Wydaje mi się, że jest mniej tłusta. Z resztą wcieram ją w mokrą skórę po kąpieli, potem lekko osuszam ręcznikiem. Od razu zakładam koszulkę nocną i nie mam na niej tłustych śladów. Skóra jest bardziej miękka i elastyczna :-).
 
kasiakom dlatego właśnie nie skuszę się już na tak drogi kosmetyk skoro wiem, że moja skóra jest podatna na rozstępy i choćbym nie wiem jakimi cudami się smarowała to i tak wyjdą. Więc teraz zamiast wydawać 100zł na krem wydaję 10 :-) a efekt pewnie będzie taki sam, no ale zawsze lepiej się smarować niż nie smarować hehe
 
reklama
magduśka masz rację, niestety ja jeszcze nie wiem czy jestem podatna czy nie, więc wierzę, że ten krem pomoże, na szczęście trafiłam na promocję i kosztował mniej niż 100zł:tak: chyba 75zł, też nie mało, ale czego się nie robi żeby choć trochę sobie pomóc
 
Do góry