reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

Do ciała i smarowania brzuszka używam zwykłej oliwki dla dzieci i zauważyłam że dużo daje bo skóra jakoś taka miększa się zrobiła.
A z racji że pojawiły mi się rozstępy na nogach, których nigdy nie miałam to kupiłam sobie krem na rozstępy z serii Macierzyństwo z firmy Dr Ireny Eris o nazwie Pharmaceris.
 
reklama
Ej no ja też chyba zacznę używać oliwki. W sumie teraz używam mleczka nivea dla niemowlaków ale to chyba nie to samo co oliwka? A moja skóra ma skłonność do rozstępów i widzę małe zmiany na brzuchu.
 
I jaka jest? Fajny materiał? Chodzi mi czy rozciągany? Bo cena jest na prawdę niewielka a super na tej babce leży. Chyba mamy podobny gust?
 
:-)

Fajnie leży i dobrze się nosi. Niestety trochę się zmechaciła, no ale za taką cenę :-p

Jedno co mnie zmartwiło jak dostałam paczkę to akt, że ma odcięte rękawy na wysokości łokcia, jest tam szew. Mam stosunkowo szczupłe ręce i mi on nie przeszkadza, ale znajoma zamówiła ze mną i jej to już nie pasuje...
 
reklama
Jesli chodzi o kosmetyki,ja używam Mary Kay "Extra Emollient Night Cream", nie jest to oficjalnie krem na rozstępy, ale słyszałam od innych mam, że świetnie nawilża i uelastycznia skórę. Podobno nie mialy rozstepow po nim:) Jest troszke tlusty, ale ladnie pachnie;)
 
Do góry