reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

Ja uwielbiam zakupy na allegro - kupuje tu praktycznie wszystko (łącznie z bielizną i butami) i zwykle jestem zadowolona - oczywiście, że zdarza się, że nie trafię z rozmiarem, ale to rzadko. Chociaż ostatnio kupiłam dwie pary spodni ciążowych i jedne sa za duże (jeszcze) a w drugie weszłam ledwo ledwo :)
...a teraz zastanawiam się nad tą bluzeczką:
OKAZJA 9fashion Bluzka KALUA XL za jedyne 69* (525406029) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Ostatnia edycja:
Magduska jesteś zadowolona z niego??? I czy ten zielony jest taki ładny jak na zdjęciu?? Bo mi wczoraj szwagier zamówił:tak: I też zielony:-D Jak będę w Polsce za 3 tygodnie to sobie go odbiorę:-)
 
Wiecie co ładny jest tak jak na zdjęciu ale troszkę wkurza mnie materiał, , wolę naturalne ale jak się nie ma co się lubi to się nosi co się ma hehe:-) Raz go wyprałam i wydaje się że po praniu jest ok no i jest ciepły :-) No i jak pisałam ładniutki jest i fajne to wiązanie, na mniejszy i większy brzuszek w sam raz
 
reklama
Dziewczyny, może polecicie jakieś kosmetyki, które stosujecie? Ja używam do ciała olejku firmy Clarins "Huile Tonic", szczególnie wskazany w okresie ciąży. Rewelacja! Podzielcie się jakimiś specyfikami, których używałyście, bądź słyszałyście, że są godne polecenia.
 
Do góry