reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna Mama :)

matylda1405

Lipcowe mamy'09
Dołączył(a)
7 Listopad 2008
Postów
1 433
Miasto
Dolny Śląsk
Sporo piszecie o ciuszkach jakie udalo sie Wam upolowac, zeby slicznie wygladac w tym wyjatkowym dla nas czasie :-) Proponuje watek "Piekna Mama" zebysmy mogly pochwalic sie naszymi nabytkami, doradzic i wymienic doswiadczeniami w sprawie zakupow dla kobiet z brzuszkiem :-)
 
reklama
Matylda też sie zaopatrzyłam w biustonosz tej firmy i jestem bardzo zadowolona, wybrałam model Mama Bianca:-):-):-)
 
Biustonosz minimizer 5363
ja zakupiłam sobie 2 takie właśnie staniczki tylko inne kolory, na mojego wielkiego cyca w sam raz :-) i naprawdę wygodne i przede wszystkim biust ładnie leży
Ciuchy ciążowe już właściwie mam wszystkie w użyciu, no może takie największe bluzki jakie sobie kupiłam na wyprzedażach leżą w szafie i czekają na lato
 
matylda mi tez bardzo podobaja sie ciuszki bemamababy. szczególnie koszulki "wychodze latem" oraz ogrodniczki. ale ceny tez fajne...
 
A mi strasznie podobają się te z bemamababy spodnie. Dziewczyny nie boicie się kupować spodni nie przymierzając ich wcześniej? Strasznie bym chciała zaryzykować, ale tyle razy przekonałam się w sklepie, że fajne spodnie na wieszaku wcale fajnie na mnie nie leżą. Te spodnie z bemama kosztują ok 150. Zastanawiam się.
 
Jest duze ryzyko jesli chodzi o kupowanie przez internet. Zawsze niestety moze sie okazac, ze ubranie zle lezy albo, ze kolor jest kompletnie nie taki jak na monitorze, albo ze material slaby... Ja dlugo nie moglam przekonac sie do zakupow w sieci. Teraz czasem kupuje ... i przesylke otwieram z "dusza na ramieniu" :)
 
reklama
Do góry