reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piękna w ciąży i po

dziewczyny, te kolczyki to nie sa specjalne na ciaze. to po prostu kolczyki z elastycznego tworzywa. sa dwa rodzaje: ptfe (teflon) i bioplast. najlatwiej kupic takie cos w studiu ktore zajmuje sie piercingiem. piercerzy zwykle przycinaja taki elastyczny precik do odpowiedniej, dla kazdego indywidualnej dlugosci i nakrecaja na niego kulki. jesli beda Wam przeszkadzac kulki ze stali czy tytanu to rowniez zawsze mozna je wymienic na miekkie:)
 
reklama
dziewczyny, te kolczyki to nie sa specjalne na ciaze. to po prostu kolczyki z elastycznego tworzywa. sa dwa rodzaje: ptfe (teflon) i bioplast. najlatwiej kupic takie cos w studiu ktore zajmuje sie piercingiem. piercerzy zwykle przycinaja taki elastyczny precik do odpowiedniej, dla kazdego indywidualnej dlugosci i nakrecaja na niego kulki. jesli beda Wam przeszkadzac kulki ze stali czy tytanu to rowniez zawsze mozna je wymienic na miekkie:)

dzięki za info;-)
 
też się zastanawiam jaki krem na rozstępy kupić i nie mam pojęcia. na razie używam balsamu goscha.
moja psiapsióła na początku ciąży stosowała mustelle, ale nie była zadowolona- słabo się wchłaniała i cenę też ma konkretną. później używała perfecta mama
 
slyszalam same dobre opinie o serii perfecta mama z dax cosmetics i z pewnoscia bede tego uzywac (od 4miesiaca). cena nie jest wygorowana no i mam nadzieje ze zapach bedzie znosny albo ze do tego czasu przejdzie mi juz nadwrazliwosc na zapachy bo poki co to nie jestem w stanie zniesc zapachu wiekszosci ulubionych kosmetykow.
 
ja nie mam akurat problemu z zapachami, w ogóle to tylko czasami pobolewa mnie brzuch a takto nic. też chyba postawię na daxa i może masaż na oliwce na noc
 
ja od początku ciąży uzywam elasti-q cena około 30 zł, jest wydajny, ładnie pachnie i nawilża.. a co dalej to się okaze..
na temat musetlli słyszałam wiele negatywnych opini no i cena szok!!:szok:
ciekawe czy właśnie taka zwykład oliwka zdziała cuda
 
głównie chodzi o dobre nawilżenie skóry i poprawienie pracy kolagenu w skórze. oliwka napewno dobrze natłuści - ja będę robiła nią masaż na wieczór
 
plamy mogą się pojawić, ale po praniu nie będzie po nich śladu. a na dzień nie będę używała bo rano nie mam tyle czasu, żeby czekać aż się dobrze wchłonie
 
reklama
Do góry