reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pięlegnacja dziecka

reklama
Ja wiem że ten temat był wałkowany ale czy jest ktoś kto ma zamiar stosować tetrę i jakie w tym widzi zalety.Ja dałam się namówić teściowej i babci żeby stosować tetrę przynajmniej przez ten pierwszy miesiąc, kupiłam 30 pieluch, wczoraj je wyprasowałam i jestem przerażona wizją codziennego prania,zapierania,przesikanych ubranek,itp.Na dodatek rozmawiałam wczoraj z kuzynką i powiedziała mi że przy tetrze jak się założy majteczki czy ceratkę foliową to dziecku się tam ma gotuje i cały czas są odparzenia.Jak wy to widzicie i czy jest któraś na tyle odważna żeby używać tetry?
 
ja też muszę kupić pieluszki tetrowe bo babcia mi zatruwa głowe ,ze dziecko powinno przynajmniej na początku zakładane mieć tetre,no ja wole pampersy i chyba przy nich zostane,no ale moja babcia jest uparta ...ciekawe jak to będzie...która wygra ;D
 
Ja od razu będę używać pieluszek jednorazowych! A tetrowe tylko do podkładania, ulewania, wycierania itp.!
 
reklama
Karen, ja może i bym była na tyle odwazna...
ale przy okazji jestem leniwa i oszczędna... wiec będą jednorazówki... ;)


patrycja... nie dawaj sie babci (ja swoją już prawie wytresowałam - a tez było ciężko na początku)... :)

ja to nie rozumiem niektórych tych młodych mamuś... niby dorosłe baby, a tak się boją tych rodzin... ;)
imie takie nie, bo się komuś tam nie podoba... zakupy nie teraz, bo ktoś mówi że to pech... pieluchy takie... to takie, tamto takie... jeszcze cholera tego brakuje, żeby rodzinka mówiła w jakiej pozycji ma sie dziewczyna z chłopem tentegować...  ::)

poważnie mówię... dla mnie to trochę irytujące (żeby tam troche)...
mi na szczęście nikt nawet nie śmie uwagi zwrócić... chyba się boją wszyscy... ;)
 
Do góry